2733
2739
عنوان

بیاین از تجربیات و سیاست هایی که یادگرفتم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6797 بازدید | 385 پست
مادرشوهر منم همینه.خیلی به من توهین میشه اینطوری.باور کن گاهی میگم اگه همون اول که ظرفای عهد قجرشونو ...

اتفاقا دفعه قبل همین کار کردم😂😂😂شب شوهرم رفت جایی گفت تو برو شام خونه مامانم بعد از شام میام دنبالت منم که رفتم عدس داشتن تو راه برگشت گفتم وای خیلی گشنمه بچه شیر میخوره دیگه جون ندارم شامم که عدس بود باز رفت خرید کرد شوهرم😂😂😂😂

اتفاقا دفعه قبل همین کار کردم😂😂😂شب شوهرم رفت جایی گفت تو برو شام خونه مامانم بعد از شام میام دنبا ...

افرین همینطوری بگو.یا تو راه بگو وای اصلا عدس دوست ندارم کاش ایندفعه عدس نباشه.کاش تو هم بودی مامان وقتی تو هستی چیز خوب میپزه.یا وای گشنمه کاش یه چیز خوب پخته باشن و...

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

افرین همینطوری بگو.یا تو راه بگو وای اصلا عدس دوست ندارم کاش ایندفعه عدس نباشه.کاش تو هم بودی مامان ...

مثلا دوستان هیچ وقت من جلوی خانواده شوهرم با همسرم جربحث نمیکنم حنا خیلی وقتا مسخرم کرده شوهرم جلو اونا یا خیلی باهام بد رفتار کرده وقتی اومدیم خونه قشنگ حالشو جا میارم که دفعه بعد ازین کارا نکنه چون جلوی خانواده شوهر دعوا کنی میگن مقصر توی ولی کمی صبر کنی و بعد حال طرف جا بیاری اینجوری خیلی عالیه😂😂

مثلا دوستان هیچ وقت من جلوی خانواده شوهرم با همسرم جربحث نمیکنم حنا خیلی وقتا مسخرم کرده شوهرم جلو ا ...

خوشبحالت من خیلی حساس شدم واین نمیذاره خوددار باشم.شایدم بخاطر زایمان وشیردهی باشه.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2731
خوشبحالت من خیلی حساس شدم واین نمیذاره خوددار باشم.شایدم بخاطر زایمان وشیردهی باشه.

راستش عزیزم من بچه کوچیک دارم تازه یک سالش شد و شوهرم خیلی بی فکر مثلا رو های که سرکار نره تعطیل باشه جای اینکه بشین کنار زن بچش میره پیش رفیقاش همین امروز صبح که رفته بیرون هنوز نیومده من دیگه یاد گرفتم که بزارم خوب حالش ببره تا بعد از دماغش دربیارم واقعا خسته شدم ازدست 

راستش عزیزم من بچه کوچیک دارم تازه یک سالش شد و شوهرم خیلی بی فکر مثلا رو های که سرکار نره تعطیل باش ...

اخی عزیزم منم بچه ام سیزده ماهشه.

شوهر منم همشششش سرکاره تعطیلات جمعه ام در خدمت مامانش😏

نازگل جون نیومدی ۲روزه من نگرانت شدم😔😢کاش یه خبر از خودت میدادی.

@نازگل۶۴۵۱

نازگللللل گند زدم😭😭😭😭رفتیم اونجا بعد برادرشوهرم گفت به دخترم عمه هاتو کی دیدی(خونه هاشون نزدیکمو ...

گلم میدونم اونموقع خیلی سختت شده و جواب دادی و یه شبه نمیشه تغییر کرد و صبر رو برد بالا وکم کم باید روخودت کارکنی زمان میبره ولی صبر وتحمل و پشتکار زیادی میخواد. ببین حرف تو بد نبوده شوهرتم دعوا کرده بد بوده ولی از دید مردایی امثال شوهرای ما حرف زنشون بد بوده نباید جواب مامانشون میدادن بزرگتره باید احترام بذارن و اونا جای ما خجالت کشیدن و ازاین حرفا که خیلی از مردا اینطورین بیشترشون وحتی شاید همشون . حالا بهت میگم باید چه جوابی میدادی و این اتفاق رو باهم تجزیه وتحلیل میکنیم تا کم کم یاد بگیری و تجربه بیاد دستت

2740
نازگللللل گند زدم😭😭😭😭رفتیم اونجا بعد برادرشوهرم گفت به دخترم عمه هاتو کی دیدی(خونه هاشون نزدیکمو ...

برادرشوهرت یا خیلی ببخشید احمقه یا ازعمد واسه اینکه دعوا راه بندازه که تو جواب بدی و تورو پیش شوهر ومادرشوهرت بد کنه اینجور گفته.وقتی مادرشوهرت گفت اینا نمیرن سر بزنن باید برخلاف میلت میگفتی خیلی دلم میخواست بریم بهشون سربزنیم دلمون براشون تنگ شده ولی مریض بودیم نتونستیم حالا که بهترشدیم گفتیم اول به مادرجون که بزرگترن سربزنیم بعدش به ترتیب انشاالله به اوناهم سربزنیم. باید بانرمی زبون بریزی ممکنه حتی بهت تیکه بندازن ک شماهم مگه دلتون تنگ میشه یابهونه میارید و .... ولی چندین بار تحمل کنی کم کم شوهرت میگه زنم مظلومه نمیتونه جواب بده بامهربونی اینجوری گفت ولی اونا زدن تو ذوقش . باید جلو شوهرت مظلوم باشی . اونجوری که جواب بدی شوهرت میگه زنم حاضرجوابه و زبون داره .

باور کن تصمیم میگیرم ولی این زن به یه حدی از جنون منو رسونده که دلم میخواد در جا خفش کنم.تو نمیدونی ...

حس تنفرت رو درک میکنم ولی به مرور درست میشه و میتونی نقش بازی کنی منم همینطور بودم ولی خیلی روخودم کارکردم و فهمیدم نباید اوقات خودمو بخاطر هیچکس تلخ کنم و کم کم تونستم یه ذره خودمو تغییر بدم فقط یه ذره ولی همین یه ذره خیلی خوب بود من همین چندروزه مادرشوهرم بهم تیکه انداخت جلوهمه منم جوابشو ندادم چون نمیدونستم چه جواب با سیاستی بدم که ادم بده نشم جلو بقیه و هرجوابی میدادم خودم بد میشدم ترجیح دادم یه جور دیگه حرصش بدم و طوری وانمود کردم و به رو خودم نیوردم که انگار نشنیدم چی گفتی .گاهی سکوت از صدتا جواب بدتره

باور کن تصمیم میگیرم ولی این زن به یه حدی از جنون منو رسونده که دلم میخواد در جا خفش کنم.تو نمیدونی ...

به روشوهرت نیار که فهمیدی مامانش گفته و باهاش لج نکن خودش اینقدر به حرفشون میشه و تو چیزی نگی خودش کوتاه میاد و خسته میشه از به حرفشون بودن . مردا لجبازهستن ویه غرور کاذب دارن حتی اگه کاری رو دوس نداشته باشن ولی بخاطر لجبازی با زنشون انجام میدن که بخوان مردسالاری کنن .

اگه گفت نمیذارم بری و دوس ندارم بری اون لحظه دهن به دهنش نذار و بامهربونی بگو باشه اگه تو دوس نداری نمیرم من دوس دارم تو زندگی هردوتامون ازهم راضی باشیم همونطور که توقع دارم اگه کاری منو اذیت میکنه تو انجام ندی منم کاری که تو رو اذیت کنه انجام نمیدم . اینجوری غیرمستقیم بهش القامیکنی کاری که تورو اذیت میکنه انجام نده وهم اون لحظه خودتو موافق اون اعلام کردی و باعث میشه باهات لج نکنه و احساس نکنه میخوای باهاش لج کنی و سرفرصت روزی که خواستی بری خونه بابات بانرمی بهش بگو خیلی دلم واسه بابام یا مامانم و ... تنگ شده یا حوصلم سررفته یا دلم میخواد برم خونه بابام و... ولی اگه تو راضی باشی میرم و اگه بگی نرو نمیرم . شاید یکی دوبار اول واسه اینکه امتحانت کنه بگه نرو ولی بعدش میگه برو و حساسیتش به مرور تو این موضوع خونه بابات رفتن کم میشه . میدونی مادرشوهرت رو حساسیت های شوهرت دست میذاره و ازتو وشوهرت نقطه ضعف میگیره و تو نباید به شوهرت واون نقطه ضعف بدی. اگه حاضرجوابی و کل کل کنی باهاشون نقطه ضعف میدی دستشون واونا همیشه سرهمون موضوع ها بهت تیکه میندازن و بحث راه میندازن. اینجوری که مشخصه میخوان ازت نقطه ضعف خونه بابات رفتن بگیرن و شوهرت رو این موضوع حساس کنن اگه تو باشوهرت اینجوری راه بیای و نقطه ضعف ندی دستش به مرور زمان هرچقدرم اونا بخوان حساسش کنن ک تورو بااین موضوع ک نمیذارم بری و زیاد میری حساس کنن ک نذاره تو بری موفق نمیشن چون میدونه تو روی این موضوع حساس نیستی و اگه بگه نرو بخاطر اون نمیری. متوجه منظورم میشی؟

بخدا من خیلی مهربونم.خیلی به همه احترام میذارم اهل تعارف و محبت ودلسوزیو...ولی خیلی بدجنسه. اگه میگ ...

اگه گفت وظیفتونه برید بگو مادرجون درسته شما درست میگید بالاخره همونجور که وظیفه خواهره به برادرش سربزنه وظیفه برادرهم هست به خواهر سربزنه . خواهروبرادر باید به طور مساوی به هم سربزنن چشم حتما بهشون سرمیزنیم. اونموقع هم واسه بچه بهترین کار این بود که بری تو اتاق به شوهرت زنگ بزنی و بامهربونی و مظلوم نمایی به شوهرت بگی بچه خیلی داره گریه میکنه و شرایطش رو خیلی مختصر بگی و بگی که فلانی میخواد بیاد مادرجون نمیذاره خوابش کنم روم نمیشه چیزی بگم و دلمم نمیخواد چیزی بگم چون عروسم ممکنه فکرکنن ازعمد میخوام ناراحتشون کنم ولی بچه خیلی داره اذیت میشه کبود شده نگران سلامتیشم بنظر تو چکارکنم؟بنظرم بچه باید بخوابه مریضه همه بچه ها میخوابن بازم هرچی تو بگی من همونکارو میکنم . اینجوری هم پیشدستی کردی و غیرمستقیم شکابت اونارو کردی هم خودتو خوب جلوه دادی که یعنی دوس ندارم کاری کنم ناراحت بشن 

دهن بینی خیلی بده .شوهر منم این جوریه. حتی تو کوچیک ترین چیزااا.دیروز مامانش رب خریده .شوهرم میگه من ...

مخالفت نکن . بعضی شوهرا باید سرشون به سنگ بخوره تا درس بگیرن. نگو ربش خوب نیست بگو اره از مامان یا مادرجون هرچی صداش میزنی بپرسیم اگه خوب بود ماهم ازهمین بخریم اگه گفت گفته خوبه میخریم وهرچیزی،مخالفت نکن بگو اگه مادرجون گفته خوبه پس بخریم . یه بار دوبار سه بار که خرید و دید خوب نیست یا یه موقع از کسی شنید خوب نیست یا مثل همین دفعه که خواهرش گفت خوب نیست دیگه نمیخره ولی اگه تو بگی نخر خوب نیست باهات لج میکنه حتی اگه بدونه خوب نیست ولی واسه لجبازی باتو و یه غرور کاذب که مردا دارن که میخواد بگه یعنی مامانم گفته خوبه پس خوبه و لجبازی باتو میخره ولی اونجوری چندبار که ضرر کرد ممکنه ازتونظر بپرسه

نازگل جان شما که میگی اگه اونا هدیه ارزون برات خریدن ما هم ارزون بخریم.،آخه چطوری؟ وقتی همسرم خودش م ...

سعی کن یه جور خودت بری خرید کنی بدون شوهرت . منم کادو ازدواج بهم نداد اولین عید عقد ک عیدی میبرن واسم نیوردن ،کادو تولد پیشکشش. بااینکه منم بهترین کادوها واسشون خریده بودم 

خب دوستان کمی از زندگی خودم بگم من5سال با مادر شوهرم زندگی کردم که بدترین روزهای عمرم بوده خیلی ازیت ...

باید اول اونقدر واسش خرج بوجود بیاری غیرمستقیم که دیگه زورش بیاد خرج اونا کنه. و حتی واسه خودت پس انداز کنی یواشکی. و ذره ذره با بهونه های مختلف کاری کنی که کمتر با اونا بری. شوهرمنم همینطوره منم همینکارو شروع کردم

2706