2733
2734
عنوان

بیاین از تجربیات و سیاست هایی که یادگرفتم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6783 بازدید | 385 پست

و اینم حتما حتما انجام بده . هرروز وقتی شوهرت خونه نیست تو خونه باصدای بلند سوره مزمل رو بخون یا اینکه دانلود کن و بذار پخش بشه.

یه کتاب خوب که داری حتی اگه خوندی بازم بخون اما بادقت بیشتری و به کارگیری نکاتش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

راستی مانلی جون فکرکنم بچه داشتی درسته؟چندسالشه؟پسره یادختر؟

سلام نازگل جون

بله دختر یک ساله

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

نازگل من خیلی سعی میکنم همه حرفاتو اجرا کنم ولی نمیتونم.

شوهرم کلا خیلی رو اعصابمه.خانوادش بدتر...از زندگیم نگم واست که سیرسیرم.اگه به خاطربچم نبود دلم میخواد بمیرم تا از این کابوس ازدواجم راحت بشم.

نمیخوامش از بس بده...

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2731
نازگل من خیلی سعی میکنم همه حرفاتو اجرا کنم ولی نمیتونم. شوهرم کلا خیلی رو اعصابمه.خانوادش بدتر...ا ...

سلام عزیزم . میدونم خیلی خیلی خیلی سخته ولی تو میتونی مطمئن باش. سعی کن بگردی نقاط مثبتشون رو پیداکنی و خودتو امیدوارکنی البته سخته ها چون تواین شرایط حتی اگه داشته باشن هم ادم نمیبینه چون اینقدر منفیا زیاده و حس نفرت بوجود اومده که هیچ چیز مثبتی نمیتونی پیدا کنی. تلاشتو بیشتر کن تو میتونی عزیزم . اول بخاطر خودت که لایق ارامشی بعدم بخاطر دخترت. فقط وفقط بخاطر خودت بیشتر تلاشتو بکن . واسه خودت اهنگ بذار برقص ورزش کن لاک بزن ارایش کن . لاک قرمز با رژ قرمز بزن و تو اینه خودتو ببین وکیف کن . هرکاری کن که واسه خودت حس خوبی داشته باشه چون تو لایق بهترین زندگی هستی. از قانون های جذب استفاده کن . چندتا راهکار قرانی و همینطور جذب رو برات میذارم حتما درکنار اینکارا انجام بده مطمئن باش جواب میگیری. اول ازهمه هیچ کاری به شوهرت وخانوادت نداشته باش همش واسه خودت تکرار کن هرطوری هستن که هستن بامن خوب میشن و من باید خوشحال باشم چون من لایق بهترین زندگیم من لایق خوشبختی ام . من باید از زندگیم استفاده کنم

سلام نازگل جون بله دختر یک ساله

خداحفظش کنه. سرت رو با بچه ت گرم کن باهاش بازی کن براش شعر بخون براش برقص باهاش عکس بگیر سعی کن با بچه ت شاد باشی ولذت ببری . فکرکن زندگیت واسه شادی و عشق وارامش فقط دونفره خودت وبچه ت و ازهیچکس حتی شوهرت توقع نداشته باش

فکرکن شوهرت یه همخونه هست فقط. ته تهش یه همخونه بد وبداخلاق مثل تو خوابگاه های دانشجویی ک گاهی یه ادم بد هم اتاقیت میشه بهت بدی میکنه زور میگه ولی تو زندگیتو کنسل نمیکنی ناراحت میشی اعصابت خورد میشه باهاش دعوا میکنی زورت بهش نمیرسه اما زندگی خودتو میکنی و بابقیه دوستات خوشی شادی و کلی لذت داری واسه خودت

فکرکن شوهرت یه همخونه هست فقط. ته تهش یه همخونه بد وبداخلاق مثل تو خوابگاه های دانشجویی ک گاهی یه اد ...

به این نتیجه رسیدم ولی در عمل نمیتونم چون خیلی تو هممممه کاری دخالت میکنه حتی لاک زدن ورژ.لباس پوشیدن.غذاخوردن حتی تو میزان رب وروغن.

نمیدونم چکارکنم

2738
گاهی وقتا میتونی چیزی که تو خونه داری هدیه گیرت اومده ارزون قیمته دوسش نداری زشته یا هرچیزی همونو وا ...

وای نازگل عینننن مادرشوهر من اصلا اینا انگار ی نفرن تعحب میکنم!!

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏
بد خانواده شوهر رو جلو شوهر نگید خودتونو مهربون و دلسوز نشون بدید که یعنی خیلی دوسشون دارید ولی جواب ...

اینم خودِ خودشه..کجا زندگی میکنید شما؟ شک کردم😂

واسه ی خوب شدن حال دلم دعا کنید واسم ممنون🙏

بچه ها من خیلی وقته دنبال این چیزا هستم خیلی کتاب و فیلم نگاه کردم بی فایده بود یه دوره تو گوگل پلی هست به اسم پیوند عقل و عشق عالیه .یه دوره داره به اسم کیمیای عشق . سیاست همه چیو یاد میده بهت دنیامو زیرو کردابهتون پیشنهاد میکنم شما هم یه سر بهش بزنید

@zeeendegy اینم کانال تلشون

اینم پیج اینستاشونه

@mindandlove1