2737
2734

من خیلی سختیا کشیدم و دائم با شوهرم و خانوادش بحث و دعوا داشتیم و خیلی بدی ها بهم کردن خیلی توهین وبی احترامی به من وخانوادم کردن خصوصا مادرش ولی جلو شوهرم میگه من نگفتم و خودشو میزنه به مظلومی و سادگی و بدبختی. خلاصه بگم شوهرش و شوهرمو همه تو مشتشن بس که سیاست داره من اوایل هیچی بلد نبودم و جنگ ودعوا راه مینداختم و خودمو بد میکردم تا بعد از دوسه سال تازه یه ذره یاد گرفتم اونم از خودش و دقت کردم به رفتاراش و کاراش و سیاستاش و یه ذره تازه شروع کردم که با سیاست رفتارکنم گفتم بیام چیزایی که ازش یاد گرفتم رو اینجا به اشتراک بذارم تا بقیه هم بتونن استفاده کنن و امتحان کنیم ببینیم این روش ها و سیاست ها جواب میده یانه . یه نسخه رو واسه همه نمیشه پیچید ادما باهم فرق دارن و هرکسی مشکلش وهرجا نیاز به کمک داشت رو اینجا بذاره و بهم کمک کنیم و بیایم همینجا بگیم جواب داده یانه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

حتی اگه از خانوادش متنفرهم هستی جلو شوهرت برعکسش رو نشون بده . اگه مادرشوهرت سیاستمداره توهم باید با سیاست پیش بری اگر شمشیر رو از رو ببندی باختی. من جلو شوهرم باهاش روبوسی میکنم تشکر میکنم ولی درواقع ازش متنفرم بخاطر اینکه این سیاست خودشه که ازش یاد گرفتم و خیلی بهم ظلم کرده و زیرزیری بدی میکنه و خودشو به سادگی میزنه طوریکه همه حسرت منو میخورن میگن مادرشوهرت خیلی عروس دوسته خوش بحالت تو یه فرشته داری نه مادرشوهر اما همین ادم بلاهایی سرم اورده که تاحالا ندیده بودم و ندیدم

کارای خودشونو باید به خودشون پس بدی . مثلا من مادرشوهرم واسه رسم ورسومای عقد که باید عیدی میاورد یا واسه  کادو عقد که کادوش الکی بود فقط واسه جلو بقیه و دراصل کادویی دریافت نکردم . من همیشه براش هدیه های خوب و گرون میخریدم اما یه سری که هنر کرد و بهم هدیه داد گشته بود ارزونترین هدیه رو واسم اورده بود منم واسه روز مادر ارزونترین هدیه رو واسش خریدم . و واسه پدرشوهرمم چون اونم واسم هدیه نداده بود منم سال بعدش هدیه روز پدر ندادم. هیچی هم نمیتونن بگن چون با لج و بحث ودعوا کاری دیگه نکردم و دقیقا مثل خودشون رفتارکردم . 

گاهی وقتا میتونی چیزی که تو خونه داری هدیه گیرت اومده ارزون قیمته دوسش نداری زشته یا هرچیزی همونو واسش هدیه ببری و تازه با ذوق به شوهرت بگی دلم میخواد یه هدیه به مامانت بدم و این بنظرم خیلی قشنگه خیلی مامان خوشحال میشه و همونو واسش ببری. کاری که مادرشوهر من میکنه و ته مونده های صندوقش و چیزای قدیمی که چندسال پیش سوغات براش اوردن رو میاورد واسه من و خودشو با شور وشوق نشون میداد جلو شوهرم و بهش میگه خیلی دوس دارم اینو بدم به عروسم و خیلی قشنگه و خلاصه شستشوی مغزی

هیچوقت بدون دستکش ظرف نشورید خصوصا جلو شوهر و خانواده شوهرتون و بگید دستام خراب میشه و واسه خودتون ارزش قائل بشید هم پوستتون خوب میمونه هم وقتی یه موقع یه جایی دستکش نباشه میتونید به بهونه حساس بودن دستاتون ظرف نشورید. همیشه هم ظرف نشورید که وظیفتون بشه 

بد خانواده شوهر رو جلو شوهر نگید خودتونو مهربون و دلسوز نشون بدید که یعنی خیلی دوسشون دارید ولی جواب کاراشونو زیرزیری در غیاب شوهر بدید. مادرشوهرم وقتی میری خونش و و نخواد واست چیزی بیاره به خودش زحمت نمیده و تورو میندازه تو رودروایسی و میگه چایی میخوای درست کنم؟میوه بیارم؟تعارف نکنیا بذار بیارم ؟؟!!یه جوری با مهربونی و مثلا سادگی اینجوری میندازتت تو رودروایسی هم واست نیورده هم اینکه تو نمیتونی بگی پذیرایی نکردی میگه خواستم بیارم خودت گفتی نه خودت نذاشتی 

حتی اگه از خانوادش متنفرهم هستی جلو شوهرت برعکسش رو نشون بده . اگه مادرشوهرت سیاستمداره توهم باید با ...

افرین.منم دقیقا مشکلم مثل توئه‌

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2706