2752
2734

میدونم دست خودش نیست ولی صددرصد مطمئنم خیلی نشونه ها و تاثیر دیدم ازش حتی روی خودم بارها مریض شدم مامان شوهر دختر خالم خیلی از چشم زخم و دورکردنش بلده همیشه برای منو میگه چشم زخم از یه مرد روته بااین ویژگی ها که دقیقا خودشه الان من باید چکارکنم؟

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بزن چششو در بیار

دوسش دارم🥲

میشه برایترمیم دل شکستم و پشیمونیش یه صلوات بفرستی🥲کاربری دست دونفره منو دخترخالمم که رفیق جون جونیمه🤭❤️ مردای نینی سایت تاکید میکنم نه درخواست دوستی بدین نه برام کامنت بذارین و نه ریپلای کنید!! اگرم کنید جوابی دریافت نمیکنید👊🏻
2731
دو سوره ی فلق و ناس را زیاد بخوانید  البته با یقین...🙂

ممنون گلم

من زیاد اعتقادی ندارم این خود ماهستیم ب خودمون تلقین میکنیم مریض شدن یاسرماخوردگی چه ربطی ب چشم شور ...

داخل قران هم اومده و من واقعا معتقدم

من زیاد اعتقادی ندارم این خود ماهستیم ب خودمون تلقین میکنیم مریض شدن یاسرماخوردگی چه ربطی ب چشم شور ...

نه من به هیچیم حتی اعتقاد نداشته باشم به چشم نظر اعتقاد دارم.  بارها دیدم تاثیرشو متاسفانه در ضمن تو قرآن هم اومده