2752
2734
عنوان

بیاین از تجربیات و سیاست هایی که یادگرفتم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6800 بازدید | 385 پست
ممنون عزیزم انشاالله به دعای تو منم زندگیم پرازارامش بشه امیدوارم بتونم کمکت کنم توهم به ارامش برسی. ...

خیلی دعات میکنم گلم.ممنون بزرگواریتم که انقدر واسم وقت میذاری و راهنماییم میکنی دلسوزانه.خدا خیرت بده و شر وبدی رو ازت دور کنه.عزیزاتو واست حفظ کنه گلم.

حتما تگم کن عزیزم😘

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

نازگللللل گند زدم😭😭😭😭رفتیم اونجا بعد برادرشوهرم گفت به دخترم عمه هاتو کی دیدی(خونه هاشون نزدیکمونه)بعد من هنوز دهن باز نکرده مادرشوهرم گفت اینا نمیرن سربزنن(درصورتی که ما انقدر مریض بودیم،تولد دخترم شد و هزارتا دلیل اونا اصلا یه سر نزدن)منم گفتم مادرجون انتظار داره ما همیشه بریم.ما مریض بشیم ما باید بریم.اونا بشن ما باید بریم.هرچی بشه ما باید بریم.

بعد دوباره برادرشوهرم گفت به دخترم دایی هاتو کی دیدی(دخترم یک سالشه)بعد باز مادرشوهرم گفت والا دایی هاشو بیشتر از ما میبینه(به بدترین لحن یعنی من چرا میرم خونه بابام همیشه با کنایه وطعنه جلو بقیه میگه)

منم گفتم یعنی میگین نرم خونه بابام؟شما دلتون راضی میشه دخترتون نیاد سر بزنه بهتون؟من همه هفته تو خونه تو اپارتمان زندانم یه خونه بابام هفتگی برم یعنی نرم؟

بعد که داشتیم‌برمیگشتیم شوهرم انقدر بهم چیز گفت که دیگه حق نداری جواب مامانمو بدیو...شوهرم میگه که داداشم عمدی این حرفا رو زد که تو اینجور عکس العمل انجام بدی و بره پشت سرت حرف بزنه(نمیدونم واقعا این قصد رو داشت یا نه و منم از نظرخودم بد صحبت نکردم)

نظرت چیه؟

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اصلا من نمیتونم فیلم بازی کنم...مادرشوهرم دوباره شروع کرد به تیکه و...منم خونم به جوش اومد جوابش ...

ای بابااا  قبل اینکه  اینکارو شروع کنی باید رو خودت کار کنی و عهد ببندی

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
نازگللللل گند زدم😭😭😭😭رفتیم اونجا بعد برادرشوهرم گفت به دخترم عمه هاتو کی دیدی(خونه هاشون نزدیکمو ...

ارهههه باا وقتی میگه دایی و عمه ینی قصد داشته    تو باید میگفتی ایشاله سرفرصت میریم   بعد الکی میگفتی  میریم ک زحمتشون ندیم   زبون بریز بابا

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
2731
ای بابااا  قبل اینکه  اینکارو شروع کنی باید رو خودت کار کنی و عهد ببندی

باور کن تصمیم میگیرم ولی این زن به یه حدی از جنون منو رسونده که دلم میخواد در جا خفش کنم.تو نمیدونی چقدر خانواده من خوب وساده ان.این خانم هییییچ کاری واسه من وپسرش نکرده وخانواده من همممه کاری که از دستشون برمیاد کردن.چقدر احترام چقدر عزت.من سه شنبه رفتم سرش زدم.جمعه شوهرم گفت داداشم ندیده بچه را بریم گفتم باشه(بعد فهمیدم این خانوم فرموده بودن نه داداششون)اومدیم شروع کرده به تیکه انداختن.منطورش اینه که تو میری خونه بابات.بخدا اینا رو عمدا میگه چون شوهرم بعدش به من میگه نرو خونه بابات ونمیذارم بریو دوست ندارم بچه ام اونجا بره و...😐😐😐این زن مارکبراس.ازش متنفرم.از اول نبودما دوسش داشتم ولی خودش خیلی منو چزونده.

ارهههه باا وقتی میگه دایی و عمه ینی قصد داشته    تو باید میگفتی ایشاله سرفرصت میریم   ...

بخدا من خیلی مهربونم.خیلی به همه احترام میذارم اهل تعارف و محبت ودلسوزیو...ولی خیلی بدجنسه.

اگه میگفتمم میگفت اینا بهونس.شما وظیفتونه برین به دخترا من سر بزنین(به جای اینکه با این حرفاش  دختراش پیشم عزیز بشن ازشون متنفر شدم)

همشون بسیار حرف حرفی ان.نمیدونی از یه حرف ساده چه بامبولی درست میکنن.

من دخترم رفلاکس داشت خیلی به سختی میخوابید و خوابش سبک.شبام از کولیک بیدار بود.خلاصه ما می اومدیم خونشون مدام این زن تا من بچه را میخوابوندم با بدبختی تکونش میداد و بیدارش میکرد هر کی می اومد باید بچه بیدار میبود فکر کن بچه دوماهه جیغ میکشبد میگفت نه نخوابونش فلانی میخواد بیاد زشته(اخه بچه دوماهه.فلانی احمقه نمیدونه بچه خواب میخواد.به خاطر دختراش باید همه نابود بشن.)مام حوصله کردیم.لبخند زدیم دیگه بچه به حدی از گریه رسید که کبود شد منم دیگه کارد میزدی خونم در نمی اومد.گفتم مامان چه اصراریه بچه بیدار باشه گناه داره.اقا تو بودی اینو گفتی جنگی شد که آره به مامان بی احترامی کرده و...شوهرمم دعواااا بعد من قضیه را عینا گفتم گفت این حرف بدی نبوده که اینا میگن تو جلوی فلانی(نوه ده سالشون) به مامانم برگشتی و خجالت زده شده و..(چقدر دروغ وچقدر بدجنسی)گفتم خدا شاهده قضیه اینه.

میخوام بدونی چه عفریته هایی ان.این یه نمونه خیلی کوچیک بود.من میخوام رابطم باهاشون کم بشه وبشینن سرجاشون.چون اصلا در حد من نبودن در حد خانواده من نیستن ولی به من خیلی بی احترامی  میکنن.

نازگل کجاییییی؟😭😭😭

ارهههه باا وقتی میگه دایی و عمه ینی قصد داشته    تو باید میگفتی ایشاله سرفرصت میریم   ...

ولی در کل راست میگی باید رو خودم کار کنم بی تفاوت بشم.اصلا باید نگاهشم نمیکردم.نشنیده میگرفتم.

منم دقیقا همه این مشکلات رو دارم یه بار تاپیکمو بخون

خب بیا اینجا کنار هم باشیم.درد ودل کنیم از همدیگه انگیزه بگیریم.نازگل هم شرایط ما رو داشته و تجارب خیلی خوبی داره وخیلی دلسوزانه داره در اختیار ما قرارشون میده.تو هم بیا واسمون بگو.

من الان تاپیکتو میرم میخونم.امیدوارم بهتر از من باشه شرایطت.😊

باشه عزیزم حتما

کدوم تاپیکتو بخونم گلم؟عنوانشو میگی؟

کدوم تاپیکتو بخونم گلم؟عنوانشو میگی؟

راستش من تا پیک مادرشوهری ندارم😂😂تا پیک جدایی داداشم بخون و زندگی من چجوری شوهر من خیلی دهن بین ما خیلی مشکل داشتیم که کمیش حل کردم ولی هنوز دهن بین به حرف خانوادش خیلی اعتماد داره اگه دروغم بگن

راستش من تا پیک مادرشوهری ندارم😂😂تا پیک جدایی داداشم بخون و زندگی من چجوری شوهر من خیلی دهن بین ما ...

دهن بینی خیلی بده .شوهر منم این جوریه. حتی تو کوچیک ترین چیزااا.دیروز مامانش رب خریده .شوهرم میگه منم  میخوام از همون رب بخرم.من گفتم خوب نیست ربش.چون شل و  آبکیه.میگه نه مامانم گفته خوبه.حالا شبش خواهر شوهرم گفت این رب خوب نیس .شوهرم گفت پس منم نمیخرم

نازگل جان شما که میگی اگه اونا هدیه ارزون برات خریدن ما هم ارزون بخریم.،آخه چطوری؟ وقتی همسرم خودش میره بهترینها رو انتخاب میکنه و میخره. 

مادرشوهر من بعد از چهار سال امسال به من کادو تولد داد ولی یه تاپ ارزون قیمت که فقط به درد زیر مانتو میخوره.با اینکه ما هر سال تولد و روز زن بهترین چیزا رو براش میخریم