2733
2734
عنوان

بیاین از تجربیات و سیاست هایی که یادگرفتم بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 6800 بازدید | 385 پست

خب دوستان کمی از زندگی خودم بگم من5سال با مادر شوهرم زندگی کردم که بدترین روزهای عمرم بوده خیلی ازیت شدم و الان15سال از ازدواجم میگذره و خانواده شوهرم خیلی اول تو زندگی ما دخالت میکردن ولی الان کمتر شده ولی بازم یه نیش مادرشوهر گرامی میزنه یا خیلی زرنگ بازی درمیاره مثلا تابستون که میشه بیرون میریم خرج میندازن گردن همسر من پول جون نون یا چیزای دیگه من خیلی ناراحت میشم ولی شوهرم نمیتونم چیزی بگم

یا مثلا من خودم تنها خونه مادر شوهرم برم برام غذای نونی ساده درست میکنه مثله عدس اینا ولی شوهرم باشه غذای خوب درست میکنه با اینکه من همیشه بهترین غذا رو براشون درست کردم منم قبلا بخاطر خانوادش خیلی دعوا میکردیم ولی الان زرنگ شدم اصلا از اونا حرف نمی زنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر من مسائل خانوادش اصلا به من نمیگه به داداشاش پول میده پس نمیدن اینم چیزی نمیگه تا الان خیلی پولشو یکی از داداش خورده و پس نداده و بازم پول میخاد اینم میده من میگم نکن میگه داداشمه

راستش من تا پیک مادرشوهری ندارم😂😂تا پیک جدایی داداشم بخون و زندگی من چجوری شوهر من خیلی دهن بین ما ...

من فکر میکنم کسی به دهن بینیه شوهر من نیست باورکن.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2731
دهن بینی خیلی بده .شوهر منم این جوریه. حتی تو کوچیک ترین چیزااا.دیروز مامانش رب خریده .شوهرم میگه من ...

دقیقا شوهر منم همینه.اگه بگن فلان چیز خوبه یا بده یعنی ایه وحی نازل شده به سینش.

فکر کن اگه خواهرشوهرم مثلا به دخترم بگه مثلا شکرالله(اینو واسه مثال میگم)بگه زشتوک بگه یه حرف بد این تا چندین ماه بچه رو به همون لقب صدا میزنه🤦‍♀️

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
خب دوستان کمی از زندگی خودم بگم من5سال با مادر شوهرم زندگی کردم که بدترین روزهای عمرم بوده خیلی ازیت ...

خیلی سخته😔

تو کاری به پولی که واسه اونا خرج میکنه نداشته باش ظاهرا ولی در باطن انقدر خرج کن که عملا پول زیادی نداشته باشه یا بدهکار بشه و...(من شوهرم خسیسه و این راهکار به کارم نمیاد اگه از شما خسیس نیست این بهترین کاره)

یا مثلا من خودم تنها خونه مادر شوهرم برم برام غذای نونی ساده درست میکنه مثله عدس اینا ولی شوهرم باشه ...

مادرشوهر منم همینه.خیلی به من توهین میشه اینطوری.باور کن گاهی میگم اگه همون اول که ظرفای عهد قجرشونو با طرز غذا پختن و...رو به روشون اورده بودم وهی نمبگفتم زشته وگناه داره لابد ندارن(دارن بی فرهنگ وخسیسن) الان فکر نمیکردن که من کمم.

واست مهم نباشه یه جورایی مطلومانه بگو وای گشنمه وسیر نشدمو یه چیزی گرم کن بخور جلو شوهرت البته تا بفهمه.

یا مثلا شوهر من جلوی خانوادش کلا تغییر میکنه یک آدم دیگه میشه لوس خیلی اعصابم خورد میشه ازین کاراش

مال منم گاها دور بر میداره جلوشون ومن بعدش میگم منم میتونم جلوی خانوادم باهات بدبرخورد کنم.اینا بالاخره میرن ومن میمونم باتو.حواست باشه.

هی آبجی عزیزم اگه من از دهن بینی این مرد بگم باورت نمیشه 

😔😔😔

نازگل جان شما که میگی اگه اونا هدیه ارزون برات خریدن ما هم ارزون بخریم.،آخه چطوری؟ وقتی همسرم خودش م ...

خب تو پیش دستی کن بخر وبگو اینو خریدم واسه مامان لازم داشت یا بهش میاد و...فلان روز بدم بهش.

خب تو پیش دستی کن بخر وبگو اینو خریدم واسه مامان لازم داشت یا بهش میاد و...فلان روز بدم بهش.

اصلا شوهر من زیر بار نمیده.تا حالا پیش دستی نکردم ولی میدونم اگه این کارو بکنم کادوی منو قبول نمی کنه و میده کار خودشو میکنه

اصلا شوهر من زیر بار نمیده.تا حالا پیش دستی نکردم ولی میدونم اگه این کارو بکنم کادوی منو قبول نمی کن ...

اشکالی نداره یه بار امتحان کن.اگه قبول نکرد اونو بذار یه بار بی مناسبت بده.بگو اینو دیدم واستون خریدم ولی چون ارزون بود روم نمیشد بدم اخه من فکر میکنم کادو قابل دادن باید باشه ولی فلانی گفت(شوهرت یا همسایه یا ...)اونا که با تو از این حرفا ندارن مگه تاپ بهت ندادن.

این یه راه به ذهن من رسید.

یا اصلا بده وحرفی نزن خودشون اگه خنگ نباشن منطورو میگیرن.

خیلی سخته😔 تو کاری به پولی که واسه اونا خرج میکنه نداشته باش ظاهرا ولی در باطن انقدر خرج کن که عمل ...

آخه متسفانه خودم بگم میگه چقد خرج میکنی ولی مثلا زنگ بزنن از طرف خانوادش پول بخان نداشته باشه قرض میگیره میده اونا😞