2737
2734
عنوان

از مادرشوهرم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1910 بازدید | 113 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم چرا ولی از حرفات حس میکنم الکی از مادرشوهرت بدت میاد و در واقعیت بنده خدا به این بدی که شما توصیف کردی نیست

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2731

الفاظی ک استفاده میکنه خیلی رکیکه 

اداب و رسومشون کهنه و قدیمیه

فک کن لباس مردونه میپوشه 

باحرفا و تیکه هاش ازارم میده

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...
خودم بدم میاد ازشون میگم لااقل ماهی یبار خودت برو و بیا اما از بخت بد هر هفته میره میگه خودتو بکشی ه ...

چه بی منطق!!هر روزم بره نباید مانع شی!واقعا دلیل قانع کننده ای داری ک میگی نرو پیش خونوادت؟

خودم بدم میاد ازشون میگم لااقل ماهی یبار خودت برو و بیا اما از بخت بد هر هفته میره میگه خودتو بکشی ه ...

چرا باید ولشون کنه؟ چون شما ازشون خوشت نمیاد؟؟؟

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔

خوب به مادرش ۱۰۰ بده ناراحتی؟پس چرا من فکر دارم برام هیچ فرقی نداره 🤔رایانه همسر منو مادرش میگیره و برامون اصلا مهم نیست 😞ولی یکی دوبار همسرم خوراکی خریده خواهر شوهرم پا شده به همه تعارف کرده به من نکرده این رفتارش منو ناراحت میکنه میگم شاید از رو عمد نمیکنه ولی بعضی وقتا میگم شاید با منظور خاص میکنه تو جمع یه همه تعارف میکنه الا من شما فکر میکنید منظورش چیه 🤔

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
2740

مادرشوهر پدرشوهرمنم تیچ و قیافه شون خیلی بروز نیس ولی خب میزارم روحساب اینکه سن شون هم بالاس‌ ، مهم خودتی ک پیش بقیه چ تیپی و چ رفتاری داری

ولی مورد بعدی بگم اصلا تنها نزار شوهرتو بزار همه بدونن شما ازهم ی لحظم جدانمیشین

شوهر من خاخر ذلیله داغووووون 

خیلیم سعی کردم درستش کنم ولی خیلی فرقی نکرد فقط فهمیدم خودم باید خودمو بینشون جاکنم😁😁😁

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

ماهی یه بار بره خونه‌مادرش؟؟

خدا نصیب نکنه عروسی مثل شمارو

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

ولی بمن نگفته بودن ک اینا رسمشونه

اول دیدمشون ولی جو خانواده ما طوریه ک زیاد رفت و امد نداره من اصلا نمیدونستم اینا اینطورین

عزیزم هفته ای یه بار میره که اصلا زیاد نیست.

ببین به نظر من یه قانونی رو اگه همه اجرا کنن مشکلات کمتر میشه.

هم همسر شما باید اینو بفهمه که شما میتونی از طایفه شوهرت حتی متنفر باشی ولی حق بی احترامی نداری.

شما هم باید اینو درک کنی که اینا با همه بدیهاشون خانواده همسر شما هستن و شما هم نباید از همسرتون گله کنید.

اون اگه خواست کاری برای خانوادش بکنه که آسیبی به شما نمیرسونه شما نباید ناراحت بشی.

در کل هم عزیزم طایفه شوهر رو هیچ کس دوست نداره.

مواظب باش که حال دلتو خراب نکنن.

بخدا این قوم یاجوج و ماجوج ارزش اینو ندارن تو خوشبختیتو بخاطرشون خراب کنی.

مواظب زندگیت باش.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

لباس پوشیدنش که واقعا به شما مربوط نیست...

ولی اگه شما هم برای شب یلدا کادو میده و مشکل مالی هم ندارید، خب چه اشکال داره به اونا هم بده؟

اونا هم واسش عزیزن...

ولی اگه واسه شما نمیخره، یا از شما کم میشه اون پول، خب حق داری...

ولی به نظرم نذار خونه ی مامانش اینا تنها بره...

برو اونجا رو تحمل کن، که از عواقب بعدی جلوگیری کنی

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.

اره دارم من و شوهرم هردو شاغلیم 

از شنبه تا چهارشنبه نمبتونیم چند ساعت سرهم همدیگه رو ببینیم بعد فکر کن همون دوروز اخر هفته رو هم میره برا اونا وقت میذاره پس من چی میشم این وسط؟؟

2706