2733
2739
عنوان

از مادرشوهرم بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1910 بازدید | 113 پست
ولی بمن نگفته بودن ک اینا رسمشونه اول دیدمشون ولی جو خانواده ما طوریه ک زیاد رفت و امد نداره من اصل ...

والا اونا عادین 

شما انگار غیر عادیی و باید برای اون میگفتی

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

[QUOTE=115172946]خودم بدم میاد ازشون میگم لااقل ماهی یبار خودت برو و بیا اما از بخت بد هر هفته میره میگه خودتو بکشی ه ...[/QUOTE دقیقا خودت رو هم بکشی نمیتونی از خانواده اش جداش کنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خودم بدم میاد ازشون میگم لااقل ماهی یبار خودت برو و بیا اما از بخت بد هر هفته میره میگه خودتو بکشی ه ...

خدایی اگه مادر شوهرت کاری به کارت نداره فقط واسه لباس اینا ازش خوشت نمیاد آخره بی مرامیه😳😒

2731

یارانه همسر منم مادرش میگیره تازه برگشت گفت خودشو ازم گرفتی یارانشو بمیریم نمیدم درحالی ک من اصلا ب اون پول چشمداشتی ندارم ب خدا شوهرم گفت برم بگیرم من راضیش کرده ک نره بعد مادرش اونطوری میگه

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...
خودم بدم میاد ازشون میگم لااقل ماهی یبار خودت برو و بیا اما از بخت بد هر هفته میره میگه خودتو بکشی ه ...

این چه حرفیه میزنی 

اون زمان که مادرش زجر بارداری و شب بیداری و پرستاریش رو میکشید تو کجا بودی که الان دستور میدی هر ماه یه بار بره 

دنیا دست به دست میشه از هر دستی بدی از همون دست هم میگیری اینو همیشه یادت باشه 

مادر تکرار نشدنی هست ولی زن تا دلت بخواد زیاده

عزیزم یه ضرب المثل قدیمی میگه گوش و گوشواره رو باهم باید بخوای. این شوهری که داری چه خوشت بیاد چه نیاد وصل به خانوادش هست درست مثل شما که تحت هر شرایط عاشق خانوادتی. سعی کن خودتو نسبت به مسایلی که برات آزاردهنده است بی تفاوت کنی. مثلا زوم نکن رو حرکات و حرفها مادرشوهرت که حرص بخوری. خودتو با گوشی و صحبت با بقیه و امور دیگه سرگرم کن که ریلکس تر باشی. 

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2740

ای وای مادرشه اخه حرفا میزنی

توخودت تو اینده میخوای مادرشوهر بشی خوشت میاد عروست اینطوری کنه باهات

فقط خدا
عواقب بعدی چی میشه یعنی؟

من خودم تجربشو ندارم...

ولی کسایی که دارن میگن خانوادشون پرشون میکنن، با زن بدشون میکنن، پشت سرت هرچی بخوان میگن...

تاثیرشون رو شوهر بیشتر و بیشتر میشه

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.