2726
عنوان

از مادرشوهرم بدم میاد

1910 بازدید | 113 پست

سلام من از مادرشوهرم متنفرم همه کارا و رفتارا حتی حرف زدن و لباس پوشیدنش برام افت میاره اصلا خوشم نمیاد ازش شوهرمم هر پنجشنبه میره خونه اونا میگه میرم خونه خواهرام و اینا من بهش میگم نرو میگه میرم چیکار کنم با این قوم یاجوج و ماجوج؟ الانم ک میگه برا یلدای هرکدومشون میبرم ۱۰۰ هزار پول میدم فقط منو حرص میده الانم دعوامون شد چیکار کنم کمکم کنین توروخدا

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

فقط توصیه میکنم شوهرتو تنها نفرست اونجا

تحملت رو ببر بالا و خودتم باهاش برو

اینو همیشه اویزه گوشت کن

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عروس شما هم از مادر شما بدش میاد اگه هم عروس ندارین ک عروس خودت بعدا از خودت بدت میاد مخصوصا لباس پوشیدنت

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

خودم بدم میاد ازشون میگم لااقل ماهی یبار خودت برو و بیا اما از بخت بد هر هفته میره میگه خودتو بکشی هم ولشون نمیکنم

اگه به گذشته برمیگشتم مطمئنا سرنوشتمو یه جور دیگه می ساختم...

نگو گناه داره بنده خدا!یعنی چی برات افت داره،خوب بود آخر کلاس بود ولی دمار از روزگارت درمیاورد،همین همسر شما رواین خانم تربیت کردهها

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2706