2737
2739
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6503 بازدید | 322 پست
😢چقدر حرفت قشنگ بود عزیزم

عزیزمی شما...ولی واقعیتِ دیگه خودم و میگم فقط برای اولین بچم ۶ماه تو اقدام بودم‌نمیشد داشتم دیوونه میشدم خوب بچه رو میخواستم اینم باید بخوام دیگه شاید باور نکنید من حتی رد سزارین رو هم زیر شکمم دوست دارم چون من آدمی ام طاقت دیدن زخم عمل رو بدن کسی رو ندارم ولی وقتی میبینم خدا این قدرت و بهم داد که بخاطر بچه هام تحمل کنم دوستش دارم حتی تا ۲ ماه میترسیدم دست به زیر شکمم بزنم انقدر از جای بخیه و اینا میترسم

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزمی شما...ولی واقعیتِ دیگه خودم و میگم فقط برای اولین بچم ۶ماه تو اقدام بودم‌نمیشد داشتم دیوونه م ...

منم خیلی می ترسیدم دست به جای بخیه م بزنم بچه های من جفتشونم ناخواسته بودن عاشقشونم خدارو شاکرم که دارمشون شاید منم باید چندماه تو اقدام می موندم‌ با تلاش میکردم که حالا قدرشونو بدونم مرسی از حرفات 

2742
مام گردش و تفریح میریم همسرمم خیلی خوبه ولی وقت نداره خیلی برای بچه ها وقت بذاره بخواد نگهشون داره ک ...

منم ناراحتم ازاینکه هیکلم به هم ریخته سینه هام خیییییلی بزرگترشدن وافتادن😭،شکمم شل شده😢اون ظرافت وزیبایی قبلم نداره باحاملگی دوم چندتاترک به ترکای قبلیمم تضافه شده وکلاچاق شدم واعتمادبه نفسموازدست دادم

الانم که نمیشه رژیم بگیرم بخاطرشیردادن

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

اتفاقا دخترا خواهر دوست دارن پسرا برادر. درآینده قدرشو میدونی.عمم یه دونه پسر داره بزرگ شده همیشه حسرت میخوره چرا یه دختر نیوردم که انقدر تنهام من اونو میبینم از تک فرزندی میترسم.

منم یه دختر دارم اگه درآینده بازم دختر گیرم بیاد بازم خوشحال میشم چ اشکال داره دوتا همدم داری

عزیزم تو کدوم تاپیک انگیزه گرفتی خیلی جالبه برام 😍😍😍

تاپیک خودت.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738

حس و حالت درک میکنم استارتر.منم با توجه ب سن و سالم گاهی میگم هیچی نفهمیدم.سی یک سالمه بچه بزرگم کریسمس میشه سیزده ساله.همونجوری که تو پسر دوس داری من سالهاست حسرت دختر دارم چیزی نمیشه گفت تمنای دله.

دلتنگ چهره ای هستم که نمیدانم خاک باان چه کرده

بنظر من که همینکه دوتاشونم یه جنسن شکر کن خدارو بخدا هفته پیش با دوستتون بودیم مامان یکیشون زنگ زد آخر خداحافظی به دوستم گفته بود ببین دوستان آشنا ندارن برا کار داشت و ... زن به اون سن و سال میگه ای کاش همین پسرم نداشتم و همون دو تا دختر بسم بود

منم ناراحتم ازاینکه هیکلم به هم ریخته سینه هام خیییییلی بزرگترشدن وافتادن😭،شکمم شل شده😢اون ظرافت و ...

ارزو منو یادته؟ تر خدا انقد خودتو دشمن شاد نکن دختر دومت یکسالش بشه اوضاعت خیلی بهتر میشه تازه تو فاصله بین بچه هاتم زیاده که اگه کم بودچیکار میکردی

2706