2737
2734
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6504 بازدید | 322 پست
عزیزم انشالله که بعدیت پسربشه منم فعلافکربعدیونمیکنم ولی خیلی پسردویت دارم همچنان😢باحسرت به پسران ...

من اولیم دختره دو سال و نیم بود که اقدام کردم برای دومی دیوانه وار دوست داشتم پسر بشه ولی از اول قبل مشخص شدن جنسیت به همه گفتم سونو گفته احتمالا دختره که هی نگن خدا کنه پسر باشه و ناراحتم‌کنن چون اگه هم دختر بود پاره ی تنم بود و دوست نداشتم کسی بهم چیزی بگه...ولی دو ماهگی سونو گفت بچم پسره  الان پسرم دو سالشه...تجربه نشون داده که هر چیزی که زیاد بهش فکر کنی و دنبالش بدویی ازت دور تر میشه ولی هر چی تلاش کنی و به بیخیالی بزنی میاد سمتت....

دیدی اونایی که پولدار میشن ازشون بپرسی چطوری پولدار شدی میگن تلاش میکردیم ولی اصلن فکرشم نمیکردیم یروز به اینجا برسیم...ولی خیلی ها رو دیدم صبح تا شب لعنت میفرستن به پولدارا هی میگن خدایا چی میشد منم داشتم منم اونطوری بودم من به عینه دیدم نه تنها پول سمتشون‌نمیاد بلکه بیشتر دچار خسارت هم میشن

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
من اولیم دختره دو سال و نیم بود که اقدام کردم برای دومی دیوانه وار دوست داشتم پسر بشه ولی از اول قبل ...

من نمیگم قسمت نبودچون دیگه به قسمت اعتقادندارم

فقط وفقط سهل انگاری خودم وشوهرم بودتمام

من که این همه پسربرام مهم بودنبایدجلوگیریم طبیعی میشدبایدیه راه سفت وسختی انتخاب میکردم

الانم حقمه ازآرزوم دورشدم

ولی من سهل انگاری کردم خداچی میشه این وسط پس😢😢من این همه سال ازش پسرخواستم چرااون حواسش به مانبود

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشاالله بعد از عید اقدام میکنم از سقط خیلی میترسم چون یه سقط داشتم تمام استرس و ترسم فقط بخاطر ه ...

ان شالله به سلامتی . قبلش یه طب سنتی برو یه راهکارایی برای جلوگیری از سقط دارن.

خوشبحال شماهایی که دوتا بچه دارین من یه غلطی کردم دومی رو نیاوردم الان بچم ۱۰ سالشه انقد ناراحتم که ...

خواهرمنم به پسر۱۵ساله داره انقدنیاوردالان هوایی شده میخوادولی نمیشه خودسم دختردلش میخوادکه جنسش جوربشه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2731
میشه بگی مثلا چیکارا میکنن که خوش میگذرونن؟ منم دوتا دختر دارم، دارم لحظه شماری میکنم بزرگ بشن با ه ...

خوش به حالت اوناهم بیرون میرن تفریح میرن بازاراسنخراصلا واس خودشون عشق  میکننا

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
عزیزم جامعه رو کاری ندارم هر جای دنیا هم همینه مشکلات خودشو داره، من خدارو شکر هم از لحاظ مالی و هم ...

خدارو شکر عزیزم چه جوری مدیریتشون میکنی من دوتا پشت هم دارم  ۳ساله و یک‌سال و نیمه ولی خیلی اذیتم میکنن عاشق بچه ام ولی اعصابم خیلی ضعیف شده اگه راهکاری داری به منم بگو

2740
خدارو شکر عزیزم چه جوری مدیریتشون میکنی من دوتا پشت هم دارم  ۳ساله و یک‌سال و نیمه ولی خیلی اذی ...

با مهد گذاشتم و هفته ای حداقل سه چهار بار تفریح و گردش بیرون و خواب ب موقع ساعت نه شب و یه سری قوانینی ک از اول براشون گذاشتم و مهمتر از همه حمایت و کمک همه جانبه ی همسر و داشتن آرامش خودم

💗💗💗
با مهد گذاشتم و هفته ای حداقل سه چهار بار تفریح و گردش بیرون و خواب ب موقع ساعت نه شب و یه سری قوانی ...

مام گردش و تفریح میریم همسرمم خیلی خوبه ولی وقت نداره خیلی برای بچه ها وقت بذاره بخواد نگهشون داره کمکم بچه های من شب دیر میخوابن چند شب مثلا ۹ ۱۰ میخوابن ولی باز مثلا ی مهمونی میریم روال خوابشون بهم میریزه بعد من زایمان واقعا بدنمو بهم ریخته خیلی رو هیکلم حساس بودم الان رژیم گرفتم میزون شده وزنم ولی مثلا ترکای شکمم رو مخمه دکترم رفتم گفت باید شکمت عمل شه تا درست بشه این چیزا شما رو ناراحت نمیکنه میخوام بدونم من اینجوریم فقط یا مادرای دیگم هستن

مام گردش و تفریح میریم همسرمم خیلی خوبه ولی وقت نداره خیلی برای بچه ها وقت بذاره بخواد نگهشون داره ک ...

ببین برای خواب بچه ها مثلا ما هر جای دنیا ک باشیم خودمونو نه میرسونم ب خونه ک بچه ها سر ساعتشون بخوابن وساعت هشت و چهل و پنج خونه ی ما خاموشی کلا، ب خودتون باید یزره سخت بگیرید تا بچه ها هم قانون مند بشن، بله خب بارداری عوارض خودشو داره ولی من اینا رو نشونه های مادر شدن میدونم و با دید مثبت نگاهشون میکنم و دوسشون دارم رژیمم هم میگیرم ولی هیچوقت انتظار ندارم ک ب زمان قبل از بارداری برگرده بدنم، همیشه نیمه ی پر لیوان ببین اون موقع آرامش داری

💗💗💗
من نمیگم قسمت نبودچون دیگه به قسمت اعتقادندارم فقط وفقط سهل انگاری خودم وشوهرم بودتمام من که این ه ...

درکت میکنم عزیزم دروغ چرا اگر منم دومیم پسر نمیشد ناراحت میشدم چون همیشه جنس جور دوست داشتم ولی خوب حالا که تموم شده بهش فکر نکن اصلن و سعی کن بیخیال باشی حتی اگر حاملگی سوم داشتی اصلن رو موضوع پسر زوم نکن بی تفاوت باش...عزیزم میشه بیای شخصی یه لحظه بهت درخواست دادم

همه دنیا بخواد و تو بگی نه....نخواد و تو بگی آره تمومه...همین که اول و آخر تو هستی....به محتاج تو محتاجی حرومه ❤
مام گردش و تفریح میریم همسرمم خیلی خوبه ولی وقت نداره خیلی برای بچه ها وقت بذاره بخواد نگهشون داره ک ...

شما باید به تَرکهای شکمت افتخار کنی قشنگترین یادگاری که از بچه هامون داریم 

ببین برای خواب بچه ها مثلا ما هر جای دنیا ک باشیم خودمونو نه میرسونم ب خونه ک بچه ها سر ساعتشون بخوا ...

من همش به قبل بارداریم فکر میکنم وقتی همه چیم ایده آل بود ولی حرفای شما متینه منم باید سعی کنم خودمو با بچه هام مطابقت بدم که روال خوابشون بهم نریزه مرسی عزیزم ز راهنماییت

2706