2733
2734
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6504 بازدید | 322 پست
منم دوتا دختر دارم اولی 6سال و دو ماهشه دومی 3سال و 8ماهشه

انشاا...ک بشی ولی کاش میرفتی ای یوای .اگ دختربشه دیگ هیچ راهی نداری البته اگ خیلی پسردوستی

واسه براورده شدن حاجتم یه صلوات لطف کنیدممنون همتون😘

منو آبجیم هم اختلاف سنی کمتر از دوساله 

نمیدونم از دل کسی نمیشه گف امابرا ما ... دم عید خانه تکانی و کلا خریدای لباس دلم برا اونموقع ها تنگ میشه

اسی بچت بزرگ میشه وقتت ازاد میشه دگ 

🍃🍃🍃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دختراولم که خیلی دلسوزه یجوری محبت میکنه خودم شرمندش میشم ولی دومیم معلومه ازالان شیطونه آره

ای جان عزیزم .خداروشکرکن فقط که بچه های سالم داری.

بخدا یکی ازاقوام ما ، عاشق بچس وباشوهرش پسرخاله دخترخاله هستن.دوبار باردارشدو بچه هاشم بدنیااومدن منتها طفلیا گردن نمیگرفتن و مثل یه تیکه گوشت بودن.بااین حال خیلی هواشونو داشت ومیمرد براشون.حیف که توی 3 سالگی می مردن بچه هاش.باورکن الان 8سال میگذره ازفوتشون هنوزم که هنوزه هرشب جمعه هرچی بچه هاش دوست داشتنو میبره بهشت زهرا خیرات میکنه.روزای تولدشون عکس پروفایلشو عکس اونا میکنه. حسرت بچه داره ولی دکترگفته درصورتی بچه هات سالم بدنیا میان که از یه مرددیگه باشن.طلاق بگیری بهتره.

چون شوهرشوخیلی دوست داره قیدبچه روزده...شوهرش به هیچ وجه راضی نمیشه از بهزیستی بچه بگیرن

سومی،روهم بیار.درامدشوهرت چقده مگه؟

خوبه خداروشکردستمون به دهنمون میرسه

ولی زندگی همش بچه نیست پس خودم چی جوونیم چی واسه همین خیلی پسردوست داشتم که دیگه نیارم جمع کنم

ولی تقدیرباهام یارنشد

فعلاکه نمیتونم چندسال دیگه که بچه هام بزرگترشدن ببینیم چی پیش میاد

آدم یه دیقه بعدشونمیدونه چی میشه

ولی اوضاع خوب باشه اقدام میکنم امیدوارم پسربشه دخترام داداش داربشن

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
عه من یه دختر دارم‌همش میگم‌کاش دومی دختر باشه اگر یه روز بیارم‌فقط دختر میخوام .دخترا خیلبیییی معرف ...

تومعرفت دختراکه هیچ شکی نیست خودمم دخترم

مثل میوه میمونه دیگه گلم هرکدوم مزه خودشوداره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
عزیزم من یه دونه دارم عذاب وجدان اینکه بچم تنهاست منو کشته میگم کاش همون اول کار یه خواهر براش میا ...

دقیقادخترمنم همش میگفت مامان فلانی داداش داره آبجی داره من همش تنهام

میومدبامن مثلا نمازمیخوندسرنمازدعامیکردخدایابه من داداش آبجی بده،قربونش برم😍

تااینکه ناخواسته یاخداخواسته خداآرزوشوبراورده کردوشدبهترین هدیه براش الانم خیلی دوسش داره وهواشوداره

دقیقادخترمنم همش میگفت مامان فلانی داداش داره آبجی داره من همش تنهام میومدبامن مثلا نمازمیخوندسرنما ...

خدا رو شکر عزیزم

خوش بحالت منم دخترم الان کیسه آبگرم رو بغل کرده میگه این آبجی منه منم اعصابم بهم میریزه

آخه پاش شکسته نمیتونم ببرمش بیرون خیلی حوصلش سر میره من اصلن به دومی فکرم نمیکردم ولی الان که این اتفاق برا دخترم افتاد و دیدم چقدر تنهاست بچم تصمیممو گرفتم چندماه دیگه اقدام کنم پناه بر خدا دیگه انشاالله که مشکلی پیش نمیاد و سالم به دنیاش میارم

خدا رو شکر عزیزم خوش بحالت منم دخترم الان کیسه آبگرم رو بغل کرده میگه این آبجی منه منم اعصابم بهم م ...

ای جان حتمابخاطردخترتم که شده بیارازتنهایی دربیاد

فقط اگه پسرمیخوای همینجوری اقدام نکن بابرنامه ورژیم

ای جان حتمابخاطردخترتم که شده بیارازتنهایی دربیاد فقط اگه پسرمیخوای همینجوری اقدام نکن بابرنامه ورژ ...

عزیزم من تمام آرزوم داشتن یه پسر بود اما وقتی که پای دخترم شکست و بردنش اتاق و عمل و اون روزا رو دیدم و کشیدم دیگه به هیچی فکر نمیکنم میگم چقدر من ناشکر بودم خدا یه دختر دسته گل بهم داده ولی من حسرت پسر رو میخورم یهو تغییر کردم الان اصلن پسر یا دختر بودن بچه بعدیم برام مهم نیست میگم فقط سالم باشه و این دخترمم خدا برام سالم نگه داره

دقیقا منم دوتا دخمل دارم شیر به شیر دومی ناخواسته

شما تو نی نی سایت واسه من انگیزه ای.

میدونستی؟

منم دو تا شیر به شیر دارم

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
خوش به حالت فکن کن دخترات دوتاخواهرمیشن باهم عشق میکنن هنسایمون دوتادخترداره اینقدباهم خوش میگذرونن ...

میشه بگی مثلا چیکارا میکنن که خوش میگذرونن؟

منم دوتا دختر دارم، دارم لحظه شماری میکنم بزرگ بشن با هم بریم استخر،کلاس،بازار،😍😍😍😍

خدا بهم هیچکسی رو نداد ولی عوضش دوتا دختر داد

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2706