2410
2553

باورم نمیشه این بدن منه که به این شکل دراومده بخاطرزایمان بخاطرشیردادن...

اصلاچی شدیه دفعه سرنوشت من عوض شد😢

نمیدونم بخاطرافسردگی بعدزایمانه همش میشینم به این چیرافک میکنم دلم واسه خودم که فقط متعلق به خودم بودم تنگ شده 😭😭دلم میخوادیه ساعت واسه خودم باشم بدون مسئولیت بدون دغدغه بدون نگرانی...

چقدیه دونه بچه راحت بودهم توخونه هم بیرون رفتن

حمایت همه جوره شوهرمودارم ولی بازم ازلحاظ روحی همش درفشارم

همش خودموسرزنش میکنم چرامراقب نبودم چراسفت وسخت جلوگیری نکردم

اگه دومیم پسرمیشدانقدبهم نمیریختم میگفتم خوب شدجنسم جورشدیه دخترویه پسر

حامله که بودم چشامووامیکردم یه دفعه تنهاچیزی که به ذهنم میومدمیگفتم وای یعنی من دوتا دختردارم؟؟!!!الانم تاچشمووامیکنم میگم وای من الان دوتابچه دارم😭هم سن وسالای من تازه نامزدکردن

سرنوشت ذوق منوکورکرددیگه پسرشدیه آرزوی محال برام

چون اگه بعدیمم پسربشه دیگه دوقشومثل سابق ندارم چون میشن سه تابچه اونم بااین اوضاع مملکت وگرونی واین همه مشکلات

(بخاطرپسرگفتنم لطفازخم زبان نزنیداگه درک نمیکنیدلطفااذیت هم نکنیدطبیعیه وقتی یه دخترداشتم دلم پسرمیخواست اونم تواین دوره زمونه که یکی دوتابیشتراشتباهه)

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
منم یه دونه دارم شوهرم مداااام میگه یکی دیگه بیاریم من میگم نه! مدام کشمکش داریم

دختره یاپسر؟

من دومیم ناخواسته شد

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

درکت میکنم عزیزم

بچه داری وقتی دوتا شد سخت میشه منم متولد72 هستم ودوتا بچه

ولی نگران نباش یه مدت بگذره آروم میشی

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
دقیقا منم دوتا دخمل دارم شیر به شیر دومی ناخواسته

برامن شیربه شیرنیستن

فاصلشون تقریبا۶ساله

ولی دومیم ناخواسته بود

2714

من درکت میکنم

ولی عشقم ماک از خدا بیشتر نمیدونیم خدا صلاح ادمارو در نظر میگیره. احتمالا خیر و خوبی تو و ایندت در دوتا دختره

یادت نره تاخدانخواد برگی از درخت نمیفته. راضی باش

خدا بچه هامو ب تو میسپارم

حست به بدن و نداشتن وقت ازاد کاملا طبیعیه، ولی دوتا دختر یا دوتا پسر اتفاقا بهتر از بقول قدیمیا حنس جوره، چون یکم بزرگتر شن بهترین دوستای هم میشن

چی برای یه خانوم بهتر از دوتا دختره؟ فک کن نوچوون شن توام که انگار کم سنی، باهم کلی تفریحات دخترونه انجام میدین خیلی حال میده

من که الان یه بچه ام خیلی سختمه دوتا واقعا سخته عزیزم خدا قوت بده بهت

هعی روزگار،حکمت خدارو ببین،یکی مثل من ۳ساله داره زور میزنه و تمام وقت و پول و انرژیشو گذاشته که مامان بشه یکیم مثل شما میگه چرا اینجوره

خدایا شُکلِت😄

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤️لطفا برای شفای همه ی مریضا دعا کنید😘

عزیزم

من یه دونه دارم

عذاب وجدان اینکه بچم تنهاست منو کشته میگم کاش همون اول کار یه خواهر براش میاوردم الان مدام با اینکه ۶سالشه مخ منو میخوره چرا همه آبجی داداش دارن من ندارم 

من میگم خوش بحالت بجهات هر دو دخترن بذار یکم بزرگتر بشن اینقدر ذوقشون میکنی این روزا فراموشت میشه

خوش به حالت فکن کن دخترات دوتاخواهرمیشن باهم عشق میکنن هنسایمون دوتادخترداره اینقدباهم خوش میگذرونن سه تایی پسربزرگ کردن خیلی سخته خیلی

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2706