2410
2553
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6489 بازدید | 322 پست
😢 چه دنیای مزخرفی😭 یکی درحسرت بچه اس یکی مثل من نمیخواست وبچه دارشد

ناشکر نباش هر چند منم تا عصبی میشم گریه میکنم میگم من همش26سالمه جووونی نکردم دوتا بچه دارم اولی 6سالشع دومی3/5

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی چه وروجکی بشه اون که یهویی خودشو انداخته تودلت...فرصت نداده بهتاااااااااا.قربووووووووووونش. دخت ...

دختراولم که خیلی دلسوزه یجوری محبت میکنه خودم شرمندش میشم

ولی دومیم معلومه ازالان شیطونه آره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
ان شاءالله خدا دامنت و به زودی سبز کنه عزیزم

مرسی گلم

انشاءا... همه به خواستشون برسن شماهم همینطور🌻

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت❤️لطفا برای شفای همه ی مریضا دعا کنید😘
2456

دلم۵تا پسر میخواد

دلم میخواد باردار شم ولی گویا باز باید برم دنبال دکتر ازمایش....

خستم از معاینه شدن منتظر بودن سونو شدن....

دلم نیم شیر خداخواسته میخواد 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
متاسفاته من اصلاقوی نیستم خیلی ضعیفم وناسپاس برعکس شوهرم

آدمای اینجوری موفق ترم هستن من بدبهت یه بچه سقط کردم هرشب ازعداب وجدان خوابم نمیبره یه لحطه بگم اه دوتابچه چی بودتاشب حتماازدماغم درمیاداون حرف

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2714
مرسی گلم انشاءا... همه به خواستشون برسن شماهم همینطور🌻

😘

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

استاترچندسالته

دخملات چندوقتشونه

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊 خدایاتوخودت میدونی چی میخام پس؛  خدایابه امیدخودت... برام دعاکن به وسعت دلت ممنون عزیزم🌺🌺هرکس خودداندوخدای دلش که چه دردیست کجای دلش😢😢خانمادرسته اینجامجازیه همدیگرونمیبینیم نمیشناسیم اماکلمات انرژی دارند  هیچ وقت حسرت زندگی آدمایی رو که از درونشون خبر نداری نخور!!!!حسادت نوعی اعتراف به حقیر بودن خویش است.. هر قلبی دردی دارد٬ فقط نحوه ابراز آن فرق دارد... بعضی ها آن رادرچشمانشان پنهان میکنند ٬ بعضی ها در لبخندشان!!!!!!خنده رامعنی به سر مستی مکنآنکه میخندد غمش بی انتهاست..نه سفیدی بیانگر زیبایی ست....... ونه سیاهی نشانه زشتی........ کفن سفید ٬ اما ترساننده است: وکعبه سیاه ٫ اما محبوب ودوست داشتنی است.....انسان به اخلاقش هست نه به مظهرش.....قبل از اینکه سرت را بالا ببری ونداشته هایت را به پیش خدا گلایه کنی..... نظری به پایین بیندازو داشته هایت راشاکر باش❤️❤️..

یه مقاله میخوندم تو اینترنت نوشته بود آمار که گرفتن فهمیدن شادترین خانواده ها اونایی بودن که پدرو مادرو دو فرزند دختر داشتن

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است

خوش به حالت 

دو تا دختر ، دو تا خواهر دوشت داشتتی

لباسای ست بدوزی براشون

گل سر

آرزوم اینه خدا یه جفت دوقلو دختر بهم بده

دل داری هم دل و هم صحبت رو

چند سال دیگ بزرگ میشن ، تو هم به خودت میرسی. لاغر میکنی ، بدنتو شفت میکنی

واسه خودت وقت میزاری

ناشکر نباش هر چند منم تا عصبی میشم گریه میکنم میگم من همش26سالمه جووونی نکردم دوتا بچه دارم اولی 6سا ...

بچه های توفاصلشون کمترازبچه های منه که😢

وقتی میبینم هم سن وسالام مجردن یانامزدکردن یایه دونه بچه دارن

احساس بدی پیدامیکنم خیلی غصه میخورم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2706