2733
2734
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6497 بازدید | 322 پست
ولی من ازوقتی ناخواسته حامله شدم خداروفراموش کردم😢😭 میدونست چقددلم پسرمیخواست

منم دوتا دختر فاصله دوسال شوهرم میگه اگه پسر برام نیاری دوباره ازدواج میکنم و خیلی حرفا ازطرف خونواده شوهرم بخاطر نداشتن پسر ولی من بخدا اینقدرخوشحالم ک دختر هستن دوتای میگم بزار هرکی هرچی میخواد بگه مهم دخترام هستن ک خیلی باهم خوشن وبازی میکنن بزرگه چهارسالشه و کوچیک دوسالش ولی اینقدر قشنگ باهم بازی میکنن ک من دلم براشون ضعف میره مهم دختربزرگم ک ی خواهرباید میداشت نه مردم و ......

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا دخترا خواهر دوست دارن پسرا برادر. درآینده قدرشو میدونی.عمم یه دونه پسر داره بزرگ شده همیشه حس ...

شایدچون دومیموپسرمیخواستم حس خوبی بهش ندارم

وگرنه دختربزرگموبادنیاعوضش میکنم خیلی خیلی ازش راضی ام شرمنده محبتاش میشم

ولی پسرجاریم ازالان بلای جونشه خیلی شروشلوغه خیلی اذیتشون میکنه اطاراعیان هم ازدستش شاکی ان بخاطربی ادبی وشریش

ولی دخترمن قربونش برم ازالان مایه سربلندی منه بارفتاراواخلاقای خوبش باادب وتربیتش همه میگن منم کیف میکنم بخاطرداشتنش به خودم میبالم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2731
منم دوتا دختر فاصله دوسال شوهرم میگه اگه پسر برام نیاری دوباره ازدواج میکنم و خیلی حرفا ازطرف خونواد ...

وای بخاطرحرف شوهرت خیلی شوکه شدم😱😱شوهرت که اون حرفوبزنه دیگه چه توقعی ازخونواده شوهر واطرافیان داری

من فقط خودم خیلی پسردوست داشتم ودارم چون دوتابیشترنمیخواستم کلابچه دووست نداشتم ازاولش دومیمومیگفتم اگه بشه پسربشه جنسم جوربشه دیگه نیارم

جاریم بعدمن حامله شددومین پسرشه

نشستم غصه خوردم خدابه من یکی نمیده اونوقت به این دوتادوتامیده به شوهرم گفتم وبهم عصبانی شدگفت من اصلاضعف نشون نمیدم من دخترامومیذارم روچشام یه تارموشونوباهزارتاپسرعوض نمیکنم همین حمایتاوهمین بی تفاوت بودنش نسبت به جنسیت منوآروم میکنه وخوشحالم که مثل من فک نمیکنه وگرنه وضعیتم خیییییلی بدتربودچون مم بااین روحیه ضعیفی که دارم تحمل اینکهدشوهرم ازم پسربخوادوندارم

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
ارزو منو یادته؟ تر خدا انقد خودتو دشمن شاد نکن دختر دومت یکسالش بشه اوضاعت خیلی بهتر میشه تازه تو فا ...

آره  یادمه انقداینجااومدم ناله کردم که خیلیافک کنم منوبشناسن منم بیشتر اونایی که درکم کردن یادم میاد

جلودشمنام شادوشنگولم وضعف نشون نمیدم

اینجامیام حرفای دلمومیزنم چون کسی نمیشناسه

منم یه دختر دارم دخترمم خیلی تنهاس دلم میخاس می تونستم یکی دیگه بیارم ولی تو این گرونی فک کردن بشم ب ...

گرونی روهمه چی تاثیرمیذاره توهمه چی😖😖😠

2740