2733
2739
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6504 بازدید | 322 پست
واقعا پسر چکاری میتوانه براتون بکنه که از. دست دخترتون برنمیاد ؟؟؟

من نمیگم دختربده اتفاقه خیلی هم خوبهخدامیدونه ازدختراولم چقدراضی ام

ولی شرایط زندگیاباهم فرق داره من دوتابچه بیشترنمیخواستم ودلم میخوایت ازهردومیوه داشته باشم

بعدم پسرداریم تاپسر،پسرهست مثل شوهرم وداداشاش که یکی ازیکی دلسوزتروبامعرفت ترکه باوجودمتاهل بودنشون بازم غمخوارپدرمادرشونن

پسرم هست مثل داداشای من متاسفانه که بابام میگه کاش ایناهم دختربودن😓

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر جاری ات عقب افتاده است. واقعا پز پسر داشتن میده؟ ببخشید ولی کدوم شهره؟کدوم استان؟ باورم نمیشه ...

دختره دهاتی چون همه خونواده شوهرم دختر آورده بودن و فقط این نوه ی پسری ی دونه پسر آورد ایجور هول ورش داشت 

دقیقا پدر من مریص بود بیمارستان فقط منو خواهرم پیشش بودیم تک پسرش اگه خیلی دل تنگ میشد یه زنگ میزد!! ...

حالا خیلی از پسرا خوب هستن واسه پدرمادرشون

ولی پدرمادرایی که بین دختر پسر فرق میذارن بنظرم حقشونه این روزا رو ببینن که پسرشون بهشون اعتنا نمیکنه

2731
من الان سه تا فرشته دارم، هر سه هم خودم با ذوق و شوق اقدام کردم برای بارداری و برای چهارمی هم اگر خد ...

ولی با این اوضاع جامعه ی ما به نظرم بچه آوردن کار اشتباهیه خواهرانه میگم دیگه چهارمی رو نیار سعی کن وقت تو بذاری برای همون ۳تا عزیزم

من نمیگم دختربده اتفاقه خیلی هم خوبهخدامیدونه ازدختراولم چقدراضی ام ولی شرایط زندگیاباهم فرق داره م ...

خوب پس خدا رو شکر کن پسر نداری از قدیم گفتن حلالزاده به داییش میره اونم میشد مایه تاسفت که چرا دختر نشد همیشه توی کارای خدا حکمتی هست

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من الان سه تا فرشته دارم، هر سه هم خودم با ذوق و شوق اقدام کردم برای بارداری و برای چهارمی هم اگر خد ...

عزیزم شماشرایطت بامن فرق میکنه

توجامعه ای زندگی میکنیم که اکثراپسردوستن

عذرمیخوام شمادرک نمیکنی وقتی خالم شنیددومیمم دختره گفت عیب نداره،عیب نداره یعنی چی وقتی آدموتحقیرمیکنن بخاطرپسرنداشتن خیلی سخته

ولی خونواده شوهرم خیلی بافرهنگ باهام برخوردکردن به روم نیاوردن

جزیکی ازخواهرشوهرام که گفت ایشالاسومیتون پسرمیشه اسمشومیذاریدفلان بعدگفت سالم باشه

جاریام چقدخوشحال شدن دومیمونم دخترشد

چون خیلی کیف میکنن که پسردارن وپزمیدن

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2740

منم دقیقا وضعیت و حس و حالهای شمارو دارم. با این تفاوت که وقتی فهمیدم دومی هم دختر شد خیلی خداروشکر کردم و خوشحالم. یعنی الان تنها چیزی که بهش فکر میکنم و ارومم میکنه دیدن صحنه هاییه که دوتا دخترام با هم ست میپوشن و کیف دنیا رو میکنن و خیلی هم شبیه به همن. دراینده هم مسلما طوری بارشون میارم که هوای همو داشته باشن. بخاطر اختلاف سنی کمی که دارن هم مدرسه ای میشن و همه تفریحاتشون هم باهمه. من واقعا خدارو بخاطر اینکه دومی دختر شد شکر میکنم. اینارو نگفتم که فخر بفروصم اینارو گفتم که شماهم دیدتو عوض کنی عزیزم

خوب پس خدا رو شکر کن پسر نداری از قدیم گفتن حلالزاده به داییش میره اونم میشد مایه تاسفت که ...

نه من امیددارم به باباش میره😍

اون ضرب المثلاهم براقدیم بوده

وگرنه هیچ کدوم ازخواهرزاده های شوهرم بهشون نکشیدن

دوست دارم یه کپی ازشوهرم داشته با

لعنت برشیطون !!!!!!!!!!!

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

گلم سعی کن با شرایط کنار بیای  و حتما حتما اگه سومی رو میخواب پسر بشه ای وی اف کن 

خدا به من و تو گوش نمیده  

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
منم دقیقا وضعیت و حس و حالهای شمارو دارم. با این تفاوت که وقتی فهمیدم دومی هم دختر شد خیلی خداروشکر ...

من وقتی حالم بده فکرای ناامیدکننده میکنم خیلی ناشکری میکنم خیلی گریه میکنم وغصه میخورم

وگرنه همه حرفای شماروتاییدمیکنم

فقط خیلی غصه ناخواسته بودنشومیخورم میگم اگه بابرنامه جلومیرفتم وتلاش میکردم وبازم دخترمیشدمیگفتم من تلاشموکردم ولی نشد

2706