2752
2734
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6504 بازدید | 322 پست
گلم سعی کن با شرایط کنار بیای  و حتما حتما اگه سومی رو میخواب پسر بشه ای وی اف کن  خدا به ...

دقیقاخدابه جاریم گوش میده که دوتادوتابهش پسرمیده

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقاخدابه جاریم گوش میده که دوتادوتابهش پسرمیده

دوس دارم بگیرم بزنمت

یعنی چی بادختراولت عشق میکنی

بعد دختردومتو دوس نداری 

وای خدایا دلم بحال اون طفل معصوم سوخت

چه گناهی کرده

الان نیاز به مادر داره ازش مراقبت کن بچت بلایی سرش نیاد

فکر کن خدایی ناکرده بمیره وازدستش بدی اونوقت خوسحال میشی؟ 

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
بازم خداروشکر ادب دخترات باعث افتخارات ایشالا ب درجات بالای زندگی برس منم هر چی خدا داده شاکرم الا ...

رژیمتورعایت کردی؟الان بارداری؟چندوقتته؟

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
ولی با این اوضاع جامعه ی ما به نظرم بچه آوردن کار اشتباهیه خواهرانه میگم دیگه چهارمی رو نیار سعی کن ...

عزیزم جامعه رو کاری ندارم هر جای دنیا هم همینه مشکلات خودشو داره، من خدارو شکر هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ اعصاب و توان و هم از لحاظ تربیتی و رفاهی توانشو تو خودمون دیدم ک اقدام کردم، الان تو اطرافیان ما کسانی هستن ک یدونه دارن ولی نه براش تونستن رفاهی ک ما برای بچه هامون فراهم کردیمو فراهم کنن و نه از لحاظ تربیتی مثل بچه های مان و مال ما همه جا زبون زدن خدارو شکر، ممنون از نصیحت شما

💗💗💗
دوس دارم بگیرم بزنمت یعنی چی بادختراولت عشق میکنی بعد دختردومتو دوس نداری  وای خدایا دلم بحا ...

دومیم سه ماهشه

اولیم۶سالشه خیلی وقته باهاشم حتی باوجوداینکه سونوگفته بودپسره بعدگفتن دختره به دنیاکه اومدمهرش به دلم نشست

بعدش پسرشدبرام یه آرزواون سونوی اشتباه هم بی تاثیرنبودواسه پسردوستیم،چون یه مدت باپسرخوگرفتم خریدکردم اسم انتخاب میکردیم

ولی شوهرم همیشه میگه سالم باشه فرقی نمیکنه

بهش میگم توازته دلت پسرنمیخوای بخاطراون خدابهمون نمیده 

عزیزم شماشرایطت بامن فرق میکنه توجامعه ای زندگی میکنیم که اکثراپسردوستن عذرمیخوام شمادرک نمیکنی وق ...

عزیزم به جای پسردار شدن سطح فکرتو ببر بالا اخه چه اهمیتی داره حرف مردم

خود اهل بیت میگن کل عالم بخاطر یه زن آفریده شده (حضرت زهرا)

یعنی ۱۴۰۰ سال پیش خود اهل بیت تا این حد ارزش زن و بالا بردن 

بعد تو ایران هنوز درگیر این هستیم که ارزش پسر بیشتر از دختره

ارزش بچه به شعور و شخصیتشه نه جنسیتش 

با این طرز فکرت نه تنها ارزش بچه هات بلکه ارزش خودتم پایین میاری به عنوان یک زن

دومیم سه ماهشه اولیم۶سالشه خیلی وقته باهاشم حتی باوجوداینکه سونوگفته بودپسره بعدگفتن دختره به دنیاک ...

خب الان یعنی دومی دوس نداری مهرش به دلت ننشسته؟؟

نکنه افسردگی بعد زایمان گرفتی ؟؟ برو دکتر اخه اینفکرا چیه 

س ماه رعایت کردم اقدام کردم نشد شکستمو رژیمو بازم شوهرم مجاب نشد اقدام کرد الان بی بی زدم مثبته11روز ...

پس حتمابارداری

یه آزمایشی هست تو۸/۹هفتگی مشخص میکنه جنسیتو

خب الان یعنی دومی دوس نداری مهرش به دلت ننشسته؟؟ نکنه افسردگی بعد زایمان گرفتی ؟؟ برو دکتر اخه اینف ...

چرانه اینکه اصلادوسش نداشته باشم شیرین کاریاش مگه میذاره مهرش به دلم نشینه

ولی یه حسرتی تودلمه میگم این یه فرصتی بودکه ازدستش دادم دومین بچم آخرین شانس من بودبراپسردارشدن چرامراقب نبودم چراسهل انگاری کردم

به سومی هیچ وقت فک نمیکردم

عزیزم به جای پسردار شدن سطح فکرتو ببر بالا اخه چه اهمیتی داره حرف مردم خود اهل بیت میگن کل عالم بخا ...

درسته تربیت مهم تره

اینوخودم دارم به عینه میبینم

دختر۶ساله من باادب وتربیتش شده مایه افتخارمن

پسرجاری من بابی ادبیشم شده زبانزدفامیل

ولی من میگم درکنارتربیت درست جنسیت هم مهمه اونم تواین زمونه ای که نمیشه زیادبچه آوردوبه جنسیت دلخواه رسید

هرمیوه ای مزه خودشوداره

چرانه اینکه اصلادوسش نداشته باشم شیرین کاریاش مگه میذاره مهرش به دلم نشینه ولی یه حسرتی تودلمه میگم ...

امیدت به خدا ازدست نده 

شاید شوهرت پولدارتر شد بچه سوم اوردید پسرهم شد

فکرای خوب بکن 

یکمم بخاطر افسردگی پس از زایمانه این فکرا

برو حتما دکتر 

گریه بعد از زایمان خوب نیس برو دکتر

2706