2752
2734
عنوان

باورم نمیشه این منم که دوتابچه دارم😢😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 6504 بازدید | 322 پست

هیچوقت چیزی رو به زور از خدا نخواید

خدا قطعا صلاح همه رو بهتر میدونه

اگر بخاطر حرف مردم پسر دوست داشتید و فکر میکنید پسر داشتن یعنی خوشبختی و میتونید پز بدید و ...هیچ حرفی ندارم

ولی اگر صرفا دوست داشتید از هر دو جنس داشته باشید

باید بگم چه بسا این دختر خییییلی بهتر از پسر باشه 

شاید اگر پسر میشد مایه سرافکندگیتون میشد ولی این دختر باعث سربلندیتون بشه خیییلی زیاد نمونشو دیدم دور و برم

مطمئن باشید خدا صلاحتونو بهتر میدونه

خوب پس دست خودمون بود اگه سهل انگاری نمیکردیم وبارژیم جلومیرفتیم امکانش بودپسردارمیشدیم شانس من اق ...

واقعا پسر چکاری میتوانه براتون بکنه که از. دست دخترتون برنمیاد ؟؟؟

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

برامن شیربه شیرنیستن فاصلشون تقریبا۶ساله ولی دومیم ناخواسته بود

ای جانم. زنده باشن. فقط کمی خسته شدی. ولی تو رو خدا هیچ وقت نگو جلو هیچکس که ناخواسته بود .خدا دوستت داشته. کاش خواهر منم دوتا داشت اینهمه چشمش اشکی نمیشد

مهربان باشیم. با خودمان با پرندگان حیوانات با گلها و درختان با زمین با سالخوردگان و کودکان دنیا زیباتر میشود
عزیزم من یه دونه دارم عذاب وجدان اینکه بچم تنهاست منو کشته میگم کاش همون اول کار یه خواهر براش میا ...

هنوزم دیر نشده دست به کارشو . به خاطر بچه تم شده یکی یگه بیار 

خوب پس دست خودمون بود اگه سهل انگاری نمیکردیم وبارژیم جلومیرفتیم امکانش بودپسردارمیشدیم شانس من اق ...

پس همه توان و امیدتو جم کن دختر بزرگ شد رژیم بگیری برا پسر

حالا من اگه حامله باشم آیدی تل بهت میدم اگه پسر بود بچم رژیمم بهت بدم چند سال دیگه اقدام کن

واقعا پسر چکاری میتوانه براتون بکنه که از. دست دخترتون برنمیاد ؟؟؟

من مادربزرگم عاشق پسراش بود یعنی فکر میکرد پسر داشتن دیگه نهایت خوشبختیه اصلا دختر و آدم حساب نمیکرد

آخرش همین پسراش وقتی مریض شد یا نمیومدن دیدنش یا به زور میومدن یعنی اگر دختراش نبودن این پسرا یک ساعتم نگه داریش نمیکردن

یبار جاریم درآورد پیش مادر شوهرم گف من چون پسر دارم فلانی زورش گرفته ک پسر ندارع ایقد گریه کردم ب خ ...

منم چقدنگران عکس العمل خونواده شوهرم بودم که اذیتم کنن یامتلک بندازن ولی برخلاف تصوراتم ذوق وشوق مادرشوهرم وخواهرشوهرام ازمنم بیشتربودخیلی دوسش داشتن وعجله داشتن زودترببیننش

پیش جاریامم ضعف نشون نمیدادم

دقیقاازپسرجاریمم الان بدشون میادبس که بی ادبه ازچششون افتاده بازم جاریم توراهیش پسره

ولی دخترمنوچه توروم چه پشت سرم میگن که خیلی باادبه ازالان مایه سربلندیمه

امیدوارم پسرداربشی ودهن جاریتوگل بگیری چون آدم هرچقدم قوی باشه نیش کنایه هاآدمواذیت میکنه

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
من مادربزرگم عاشق پسراش بود یعنی فکر میکرد پسر داشتن دیگه نهایت خوشبختیه اصلا دختر و آدم حساب نمیکرد ...

دقیقا توی این زمونه که مادرشوهر شده دیو دوسر و  عروس حس میکنه مادر همسرش دشمن قسم خورده اش هست مگر دختر به داد مادر برسه  

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
من مادربزرگم عاشق پسراش بود یعنی فکر میکرد پسر داشتن دیگه نهایت خوشبختیه اصلا دختر و آدم حساب نمیکرد ...

دقیقا پدر من مریص بود بیمارستان فقط منو خواهرم پیشش بودیم تک پسرش اگه خیلی دل تنگ میشد یه زنگ میزد!!!!

پس همه توان و امیدتو جم کن دختر بزرگ شد رژیم بگیری برا پسر حالا من اگه حامله باشم آیدی تل بهت میدم ...

انشالله که پسره

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
یبار جاریم درآورد پیش مادر شوهرم گف من چون پسر دارم فلانی زورش گرفته ک پسر ندارع ایقد گریه کردم ب خ ...

چقدر جاری ات عقب افتاده است. واقعا پز پسر داشتن میده؟ ببخشید ولی کدوم شهره؟کدوم استان؟

باورم نمیشه هنوزم مثل دوران جاهلیت عرب کسایی هستند که پسر داشتن رو افتخار می دونند. 

بچه ها یکم به خودتون بیاین. این حرفا چیه؟ بچه مگه دختر و پسرش فرقی داره؟

منم چقدنگران عکس العمل خونواده شوهرم بودم که اذیتم کنن یامتلک بندازن ولی برخلاف تصوراتم ذوق وشوق ماد ...

بازم خداروشکر ادب دخترات باعث افتخارات ایشالا ب درجات بالای زندگی برس

منم هر چی خدا داده شاکرم

الانم تلاشمو کردم ک دخترام داداش داشته باشن چون میگن مامان داداش می‌خوایم بازم از درگاه خدا ناامید نیستم

دقیقا توی این زمونه که مادرشوهر شده دیو دوسر و  عروس حس میکنه مادر همسرش دشمن قسم خورده اش هست ...

مادربزرگ من پسر پرست بود به معنای واقعی 

با من از بچگی بد بود چون پسر نبودم توقع داشت من پسر میشدم چون بچه دوم بودم و اولی هم دختر بود

همش تو گوش مامانم میخوند پسر بیار

خداروشکر پدر مادر من عاقل بودن بابام همیشه میگفت دوتا دسته گل دارم پسر واسه چی میخوام

برامن شیربه شیرنیستن فاصلشون تقریبا۶ساله ولی دومیم ناخواسته بود

عزیزم منم ۲۵ سالمه دوتا پسر شیر به شیر دارم یکی ۳ساله یکی یک سال و نیمه منم دوست دارم دختر داشته باشم ولی کلا دیگه بچه نمیخوام اما از خیلی ها شنیدم که میگن خوبه که دوتا پشت هم جنسیتشون یکی باشه به بدنتم برس سعی کن قوی باشی غصه نخور منم خیلی داغون شدم ولی دارم رو خودم کارم میکنم هم روحیم هم جسمم

2706