2733
2734
عنوان

خیلی حالم گرفته شد وقتی بچشو دیدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3069 بازدید | 104 پست
یعنی پدرو مادرت از هم جدا شدن.... برادر خاهر چی نداری..... ای خدا چرا ب همچین مردها دختر میدی ک از ب ...

واقعا همش همش بخاطر بی کسی بود بخدا هیچکی نمیدونه چ شب و روزایی کشیدم و سریع با محبت یکی جذب شدم 

دخترخوب اول به خانوادهاتون قضیه ازدواجتون رو بگین بذارین این حل وفصل بشه تو بینشون بعد بچه .تا میتون ...

نمیخواستم ک بچه دار شدم فقط دلم گرفت ک چرا مث همه نتونستم اولین تجربه بارداری مو به همه با ذوق و شوق بگم و محکوم به خفه خون گرفتن شدم سفت و سختم میگرفتیم. ولی بازم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید اگ باعث ازردگیت شدم. ممنونم عزیزم با دعای شما

فدات بشم خواهرم...نمیدونم چی بگم...فقط برات آرامش میخوام و عاقبت بخیری...دردت رو از دور تصور کردم تنم لرزید...خداوند بهت کمک کنه عزیزم  

دل قوی دار ک بنیاد بقا محکم ازوست...
2742
وقتی بچه نمیخواد یعنی هنوز زندگی با تو رو جدی نگرفته....هنوز شک داره...الان از خانواده ات جدا شدی یا ...

قطعا همینه. دانشجو یه شهر دیگم خانوادم فک میکنن دارم درس میخونم نمیدونن باهاش زندگی میکنم. 

یعنی چی؟ چرا من نمی‌فهمم! چرا کسی نمیدونه. وقتی کسی نمیدونه چرا میخای باردارشی؟ باردار شی شکمت بیاد ...

نخواستم باردار شم. اونموقع ک شدم هرکاری کردم ک بیا ب واسطه این هم ک شده به خانواده ها بگیم بالاخره ک چی قبول نکرد ک نکرد

2740
مشاور رفتم میدونی بهم چی گفت ؟گفت بدنیا بیار بده بهزیستی. اخه این پیشنهاده؟؟؟ ؟! 

😳😳😳😳😐😐😐😐 واسه همیناست که من با اینکه حس میکنم خیلی نیاز دارم، نمیرم مشاور... ذره ای احساس توی مشاوره هاشون نیست... آخه این چه حرفیه... 😕 واقعا دلم گرفت... 😢😢

گفتم ادم مگ میتونه مگ دلش میاد وای روانی ان

عزیزم تنها راه شما جداییه وقتی اوضاعت اینطوریه چرا موندی؟؟؟باور کن بدون این بشر زندگی بهتری در انتظارته جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته.

❤❤❤ریپلای❤❤❤
گفتم ادم مگ میتونه مگ دلش میاد وای روانی ان

واقعا... 😕 با یه منطق الکی و غربی، از رو چارتا کتاب که معلوم نیست نویسنده اش کیه، مرتجمش چی ترجمه کرده، نظر میدن... 😕 

آخه اون بچه پس فردا نمیگه شما که منو نمیخواستین، چرا به دنیا اوردین؟ احساس خشم نمیکنه؟ وای خدا... آدم چی بگه به این مشاورا... باید مجوزشون لغو بشه... 

2706