2733
2734
عنوان

خیلی حالم گرفته شد وقتی بچشو دیدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3069 بازدید | 104 پست
واقعا... 😕 با یه منطق الکی و غربی، از رو چارتا کتاب که معلوم نیست نویسنده اش کیه، مرتجمش چی ترجمه ک ...

خیلی خودخواهانه بود میگفت اینجوری بهتره که به خودت اسیب برسه. من اگ بدنیا میتونستم بیارم خب خودم نگه مبداشتم گور بابای بقیه مشکل نتونستنش بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وافعا متاسفم 

ببین بابات معتاد شده به جسم خود و روان خانواده شما از جمله مادرت و بچه هاش اسیب زده ولی کار پدرت مساوی ابروریزی نیست ولی کار شما  از روی احساس ولی کاری که یک خونه گرفتید از اعتماد خانواده ها سواستفاده کرده  همسرت ببخشید قصدش چیز دیگه هست چون مرد نباید بزدل باشه الاننم برو به خانواده شوهرت حرف بزن قانع شدن ان ها با خانواده ات حرف بزند دیگه بدتر از این نکنید

عزیزم تو رو خدا یه تصمیم درست بگیر تهدیدش کن یا خودت از طریق واسطه به خانواده اش خبر بده...نترس دختر اگه میترسی ول کنه بره بزار الان بره ...

من یک ملکه هستم👑با کمک این تاپیک آموزنده منم یه ملکه شدم https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/%d8%aa%d8%ac%d8%b1%d8%a8%db%8c%d8%a7%d8%aa-%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%86%d9%82%d8%af%d8%b1 با تشکر از کاربر دختر گرانبها🙏❤
2731
خیلی خودخواهانه بود میگفت اینجوری بهتره که به خودت اسیب برسه. من اگ بدنیا میتونستم بیارم خب خودم نگه ...

واقعا متاسفم واسه این تفکر نسنجیده غربی... 😕 نمیدونم چرا از غرب، فقط بدیهاشو میگیریم... 😕 خداروشکر که گوش نکردی به حرفش.. 

ولی برای خودت یه تصمیم درست و حسابی بگیر... گناه داری جوونیت تباه بشه... اگه واقعا فکر میکنی سر کاری، بگذر ازش، پای همه چیشم وایسا... 

میترسم... من از تنهایی از بی کسی میترسم😔

نترس عزیز من .من ب شدت وابسته بودم ۵ سال هرثانیه کمار هم بودیم اما ب خودم اومدم دیدم دارم زندگیمو نابود میکنم سفت و سخت گفتم فقط کات.وقتی تموم شد زندگی خیلی قشنگ شده بود حالم خوب شده بود قوی باش تو نیاز ب ی مرد داری کنارت باشه ن این نامرد دوست من ی بچه سقط کرد از دوست پسرش الان چندوقت دیگه با ی اقای جنتلمن عروسیشه

❤❤❤ریپلای❤❤❤

اخرش ک درست تموم میشه باید برگردی شهرت....تکلیفتم باید معلوم شه...زود خام حرفاش نشو...اون داره ازت سواستفاده میکنه....بخودت بیا...دیگه بهش سرویس نده...برو خوابگا...دور شو تا حرف اخرشو اول بگه

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
2740
مشاور رفتم میدونی بهم چی گفت ؟گفت بدنیا بیار بده بهزیستی. اخه این پیشنهاده؟؟؟ ؟! 

عزیزم مشاورا چون نمیتونن پیشنهاد سقط بدن اینو میگن چون سقط ممنوعه نمیگن اگه آزاد بود اولین گزینشون سقط بود

سرنوشت بد نوشت ...
واقعا متاسفم واسه این تفکر نسنجیده غربی... 😕 نمیدونم چرا از غرب، فقط بدیهاشو میگیریم... 😕 خداروشکر ...

دقیقا اشتباهه باید هرچه زودتر از این جنس نر جدا شه.البته ک استارتر خیلی مقصر بودن 

❤❤❤ریپلای❤❤❤
2706