2733
2734
عنوان

خیلی حالم گرفته شد وقتی بچشو دیدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3072 بازدید | 104 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هرچی بهش دکتر گفت داغون مبشه لخته خون دارهکیست تخمدان داره نمیدونین با داد و بیداد چجوری ترسیدم دیگ ...

خرجت نو کی میده. واقعا بچه میخای؟ مطمئن باش پسره یه کارایی میخاد بکنه که اصرار به سقط داره! تا حالا آدم به سادگی شما ندیدم. رو چ حسابی داری باهاش زندگی میکنی مطمئنی ولت نمیکنه؟ 

بخدا خودم به خدا بارها گفتم. من با پیشگیری با قرص بازم شد تو فاصله سه ماه دو تا.. ولی نزاشتن نگه دار ...

حالم بد شد استارتر...چطور ممکنه کسی صدای قلب پاره ی تنش رو بشنوه ولی بازم تصمیم به نابودیش بگیره...خدا به قلب و روحت صبر بده...خیلی صبرت زیاده...

دل قوی دار ک بنیاد بقا محکم ازوست...
اره دانشجو شهر دیگه ایم. و باهم خونه گرفتیم مرسی به دعای شما

آخه این دیگه چه مدل ازدواجیه خواهر من...خوب عزیزم از ماست که برماست...فقط این وسط گناه وار میشید از بوجود آوردن فرشته هایی بیگناه و بعد هم بیگناه نابود کردنشون...چرا آخه؟

آخه این دیگه چه مدل ازدواجیه خواهر من...خوب عزیزم از ماست که برماست...فقط این وسط گناه وار میشید از ...

واقعا ادم بعضی وقت ها کارایی میکنه ک بعدا میفهمه چییییییییکار کرده. برام دعا کنید 

آخه این دیگه چه مدل ازدواجیه خواهر من...خوب عزیزم از ماست که برماست...فقط این وسط گناه وار میشید از ...

ببخش منو خیلی ناراحت شدم قلبم فشرده شد..به هر صورت امیدوارم مشکلاتت هر چه زودتر حل شه و به یه زندگی آروم و بی دغدغه برسی عزززززیم  

خرجت نو کی میده. واقعا بچه میخای؟ مطمئن باش پسره یه کارایی میخاد بکنه که اصرار به سقط داره! تا حالا ...

ن شاید بیتشر مطمعنم ولم میکنه میخواسم بچه راهی باشه برای ترسوندنش و اجبار به گفتنش به خانواده