2737
2734
عنوان

خیلی حالم گرفته شد وقتی بچشو دیدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3069 بازدید | 104 پست
هرچی بهش دکتر گفت داغون مبشه لخته خون دارهکیست تخمدان داره نمیدونین با داد و بیداد چجوری ترسیدم دیگ ...

عقدت ثبت شدس؟؟به نظرم ترس وبذارکنار برو سراغ خانوادش اینکه کسی خبرنداره خیلی به نفع شوهرته ول کنه بره به کی میخای دردتوبگی

تو محضر اره ولی شناسنامه نه. انگار صیغه ای ها خاک تو سرم چ غلطی کزدم عشق کورم کرده بود

کجا زندگی میکنین؟؟ شبا کجا؟؟ خونواده هاتون نمیگن شبا کجایین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچچچچچکس. من خر شدم. الانم هیچکدوم جرات گفتن نداریم 

یعنی چی؟ چرا من نمی‌فهمم! چرا کسی نمیدونه. وقتی کسی نمیدونه چرا میخای باردارشی؟ باردار شی شکمت بیاد جلو اونوقت خونواده ت نمی‌فهمه؟ 

تو محضر اره ولی شناسنامه نه. انگار صیغه ای ها خاک تو سرم چ غلطی کزدم عشق کورم کرده بود

وای دختر چ کردی با خودت عزیزم؟لطفااااا سریعتر ب خانواده ها اطلاع بده این ممکنه ولت کنه بره هااا بجنب یه کاری کن مطلقه بودی یا دختر ک زن این شدی؟طرف مجرده خودش؟

2728
 وای دختر چ کردی با خودت عزیزم؟لطفااااا سریعتر ب خانواده ها اطلاع بده این ممکنه ولت کنه بره هاا ...

دختر بودم خودشم مجرد. جفتمون 20 سالمون بود و خام. فک کردم دوسم داره فک کردم اگ یواشکی اینکار کنم دیگ برای همیشه دارمش وای خدای من چرا ادم عقلشو از دست میده

دختر بودم خودشم مجرد. جفتمون 20 سالمون بود و خام. فک کردم دوسم داره فک کردم اگ یواشکی اینکار کنم دیگ ...

عزیزم ناراحت نباش.کاریه ک شده. بهتره همرو در جریان بزاری😊 

2740
دختر بودم خودشم مجرد. جفتمون 20 سالمون بود و خام. فک کردم دوسم داره فک کردم اگ یواشکی اینکار کنم دیگ ...

دوست منم یواشکی ازدواج کرد البته اونا عقد دایم کردن حامله شد ب همه گفت این آقا قصدش کلک زدنته بنظرم ب خانواده اطلاع بدی بهتره اگه صیعه نامه چیزی داری کارتون راحت تره اگه نه یکمی مشکله ولی خب حتی شما میتونی از این آقا شکایت کنی اگه قصدش در رفتن هس 

2706