2737
2739
عنوان

آیا این یه اختلال روانی یا بیماریه روحیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 47 پست

من درون وبیرونم مثل همه متاسفانه

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

من  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من اینجوریم.

الان با عشقم تموم کردم

و فقد تونستم بیام اینجا دردودل کنم

دوستای نزدیکم

و بقیه هنوز حتی نمیدونن ک با عشقم تموم کردم

فک میکنن هنوز باهمیم و منم کلی خوشال و شادم

مثل همیشه.

کلن همیشه با کسی از مشکلاتم نمیگم

‏برای تو، هیچ‌کس..‏جز من💚💛
2740

من خواهر بزرگم این جوریه خیلی سخته اجازه نفوذ به کسی رو نمی ده مغرور .خب ادم ناراحت میشه تو خودشه دلش می خاد کمکش کنه  ولی اینگار حتی نمی خاد درد ودل کنه من که نمی فهممش حتی به مامانمم چیزی نمی گه

این تیپ شخصیتا دوست ندارن کسی باطن شون رو بشناسه . در ظاهر شاید شما بهشون حسودی کنی اما از باطن نگاه ...

خصوصیات خودم و گفتم عزیزم

فکر میکنم شاید بیماری باشه یا اختلال

نمیتونم بفهمم طبیعی هستش این یا نه

🧿
من خواهر بزرگم این جوریه خیلی سخته اجازه نفوذ به کسی رو نمی ده مغرور .خب ادم ناراحت میشه تو خودشه دل ...

من حتی نمیزارم بقیه بفهمن ناراحتم،به نظرت طبیعیه این؟

🧿
خصوصیات خودم و گفتم عزیزم فکر میکنم شاید بیماری باشه یا اختلال نمیتونم بفهمم طبیعی هستش این یا نه

اهان عزیزم . نه طبیعی نیس . حتما برید روانشناس میتونه بهتون کمک کنه من خیلی نتیجه گرفتم

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
من حتی نمیزارم بقیه بفهمن ناراحتم،به نظرت طبیعیه این؟

خب عزیزم خودت داغون میشی نمی دونم والامن وقتی ناراحتم تخلیه می کنم به مامانم می گم فرداش اروم میشم ولی خاهرم شاید روزها توخودشه 

2706