2737
2739
عنوان

آیا این یه اختلال روانی یا بیماریه روحیه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 402 بازدید | 47 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

عزیزم منم دقیقا اینجوری هستم.دلم میخواد دیگه هرچی حرف تو خودم ریختمو بریزم بیرون.دیگه دارم خفه میشم.ولی متاسفانه شخصیتا ساکتم و درون ریز.خیلی بده و سخته که انقدر صبور باشی و همه ی غصه هاتو تو خودت خفه کنی.واقعا اذیت میشم و کسی نمیفهمه چقدر داغونم.

عزیزم منم دقیقا اینجوری هستم.دلم میخواد دیگه هرچی حرف تو خودم ریختمو بریزم بیرون.دیگه دارم خفه میشم. ...

منم همینطورم،الان حتی نتونستم نظرات ریپلای کنم و از حالاتم بگم

نمیدونم اسمش صبوریه یا اختلال

من احساس میکنم یجایی،یجوری احساتمون سرکوب شده یا یه اتفاقی افتاده  که الان اینجوری هستیم

🧿
عزیزم منم دقیقا اینجوری هستم.دلم میخواد دیگه هرچی حرف تو خودم ریختمو بریزم بیرون.دیگه دارم خفه میشم. ...

شما دیروز هم تو تاپیک من بودین سر مسئله نقاشی؟درسته؟

چه جالب که خصوصیات مثل هم داریم

شاید بخاطر وجه مشترکمون هنر و نقاشیه که روحیاتمون اینجوریه❤️

🧿
منم همینطورم،الان حتی نتونستم نظرات ریپلای کنم و از حالاتم بگم نمیدونم اسمش صبوریه یا اختلال من اح ...

وای بخدا دقییقا درسته آفریین!

به نظر منم احساساتمون سرکوب شده  

2740
شما دیروز هم تو تاپیک من بودین سر مسئله نقاشی؟درسته؟ چه جالب که خصوصیات مثل هم داریم شاید بخاطر وج ...

بله عزیزدلم الان متوجه شدم.دقیقا شبیه هم هستیم.شما متولد چه ماهی هستی؟من آبان

بله عزیزدلم الان متوجه شدم.دقیقا شبیه هم هستیم.شما متولد چه ماهی هستی؟من آبان

من اسفندم عزیزم

شک ندارم که این روحیه ها تو همه کسایی که گرایش دارن به یه هنری مشترکه

ماها روحیات خیلی حساسی داریم سریع آسیب میبینیم 

🧿
من اسفندم عزیزم شک ندارم که این روحیه ها تو همه کسایی که گرایش دارن به یه هنری مشترکه ماها روحیات ...

آفرین عزیزدلم.من حتی بلد نبودم و نمیتونستم توضیح بدم که چرا حساسم!قدرت بیانم ضعیفه و کسی درکم نمیکنه.الان شما با حرفای خوبت انگار حرف دل منو میزنی که در توانم نیست حتی بیانش کنم.حس میکنم کسی درکم نمیکنه و نمیفهمه چی میگم.ولی شما مثل یه روانشناس حرفای ناگفته رو به زبون میاری که تو دل آدما سنگینی میکنه    

آفرین عزیزدلم.من حتی بلد نبودم و نمیتونستم توضیح بدم که چرا حساسم!قدرت بیانم ضعیفه و کسی درکم نمیکنه ...

عزیزم چون روحیاتمون یکیه حرفام به دلت میشینه❤️

خوشحالم که اینجا باهات آشنا شدم عزیزم😘❤️😍

🧿
2706