2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه حقیقتی و بگم. من تا الان بیشتر از 100 تا مصاحبه برنامه نویسی توی شرکت های مختلف رفتم. واسه هیشکدو ...

درسته کاملا درسته 

ولی مثلا یکی بخواد مهاجرت کنه اصن مدرک لازم نیست که ترجمه کنه بفرسته ؟ 

شما هزارتا مدرک ببری جایی طرف کار ازت میخواد ولی نمیشه گفت مدرک اصلا اصلا مهم نیست

یهود ستیز، ضد کمونیست، ناسیونالیست. به اتهام نژاد پرستی افتخار کنید، وقتی برای آزادی‌ِ تان مبارزه می‌ کنید ، شما را بیگانه‌ ستیز می‌ نامند . وقتی برای کشورتان مبارزه می‌ کنید ، شما را نژاد پرست می‌ خوانند . عمر این کلمات منزجر کننده به پایان رسیده است.
2731
الان اونایی که 3 سال سابقه دارن میتونن بین 25 تا 40 در بیارن. بالای 5 سال سابقه میتونن تا 70 در بیار ...

میشه در کنار ی کار دیگه ام ب عنوان کار دوم انجامش داد ؟

و اینکه لطفا بگید ب ترتیب چ زبانهایی رو شروع ب یادگیری کنیم ترتیبش مهمه برام 

2740
درسته کاملا درسته  ولی مثلا یکی بخواد مهاجرت کنه اصن مدرک لازم نیست که ترجمه کنه بفرسته ؟  ...

برای مهاجرت مدرک دانشگاهی ترجمه شده میخان. ولی واسه ایران شرکت های کمی هستن که مدرک دانشگاهی بخان. من اان خودم مدرک دانشگاهیمو گم کردم، توی شرکت آسیاتک هم کار میکنم بهشون گفتم گم شده گفتن مشکلی نیست. بیشتر واسه پرونده میخان.

دخترم ۱۴ سالشه پایتون خوبه شروع کنه ؟ پیشنهادتون چیه براش 

توی اون سن پیشنهاد من html - css هستش. هم راحت تره هم جذاب تر. بخدا اسم پایتون رو میشنوم حرسم میگیره از بس این آموزشگاه ها و دانشگاه ها پایتون یاد دادن. بخدا توی ایران بیشتر شرکت ها C#.NET و php میخان. پایتون تو رده 4ام یا 5امه. ولی چون یادگیریش راحت تره همه آموزشگاه ها پایتون یاد میدن

میشه در کنار ی کار دیگه ام ب عنوان کار دوم انجامش داد ؟ و اینکه لطفا بگید ب ترتیب چ زبانهایی رو شرو ...

برنامه نویسی هم یادگیریش زمانبره هم حرفه ای شدن توش. حتی اگه شغل اولتون برنامه نویسی باشه و بخاهید شغل دوم انتخاب کنید، وقت نمیکنید چه برسه به اینکه شغل دومتون رو برنامه نویسی بخاهید.

برنامه نویسی رو تقریبا میتونید دو قسمت کنید. بخش فرانت و بخش بکند.

بیشتر آدم ها معمولا تو یه قسمت حرفه ای میشن و از اون یکی قسمت هم تا حدودی سر در میارن.

فرانت آسونتر از بکنده.

برای یادگیری فرانت شما بترتیب اول html - css رو یاد بگیر بعد برو جاوا اسکریپت. بعدش برو سمت reactjs یا angular

برای بکند برو C# یا php یا java یا python یا nodejs . بکند ترتیب نداره یکیشو انتخاب کن ادامه بده

2706