2733
2734

خانما کسی رو اطرافتون دارین که ظاهرش همیشه خندان و پر انرژی باشه ولی درونش داغون و افسرده؟سنگ هم رو سرش بباره ظاهرش و حفظ کنه و نزاره کسی از مشکلاتش با خبر بشه

این تیپ شخصیت هارو چی میگن؟آیا بیماریه؟

ظاهر خندان و پر انرژی و عالی ولی درون داغون و افسرده

فقط تو تنهایی خوده واقعیشه

🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیماری شدید و درعین حال غرور سفت و سخت ک حاضر نیست کم بیاره جلو اطرافیان .غرورت رو خریدارم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2740

من اینطورم هرکی منو نبینه فک نمیکنه یک درصد هم تو عمرم ناراحت بوده باشم یا غصه خوردم 

همه میگن خوشبحالت ‌ولی چی میدونن از دورنم 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

نه بیماری نیست، یه جور از خودگذشتگیه، دوس نداره اطرافیانو ناراحت کنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

این تیپ شخصیتا دوست ندارن کسی باطن شون رو بشناسه . در ظاهر شاید شما بهشون حسودی کنی اما از باطن نگاه کنی میبینی اون باید ب تو حسودی میکرده

هر که منظور خود از غیر خدا می طلبد ، چون گدایست که حاجت ز گدا می طلبد . با خدا باش ، پادشاهی کن ، بی خدا باش ، هر چه خواهی کن ...
2706