1464
1411
عنوان

کمبود محبت

527 بازدید | 53 پست

خانما با درد ومبود محبتتون چکار میکنید.من گاهی احساس میکنم دارم میرم تو فاز دیوانگی.کمکم کنید که دیگه تحمل بی کسی و دشمنی ندارم

به نیتم هرچندتا که میتونید صلوات بفرستید  🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹                      التماس دعا💚

نمیدونم داستان چیه اما منم🙄

نی نی سایتی هایی ک حاجت دارین هرحاجتی دارین ختم دعای مشلول و بگیرین تو تاپیک 🤗بدویین بیاین🤗 هست؛ با طهارت حتما ،حضورقلب و اگه اشک بریزین مطمئنا دوروزه جواب میگیرین.اسم اعظم خداس امکان نداره جوابتونو نده یا دلتون آروم نگیره.حاجت گرفتین منم دعا کنین مرسی🤗 ازبازار باصدای فرهمند دانلود کنین.چندوقت پیش به کسی گفتم بخونه گفت دوروزه حاجتشو گرفته واقعا خیلی براش خوشحال شدم دوس دارم شماهم بخونین و حاجت بگیرین🤗😍                                                          

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1473

خدا رو صدا بزن بگو یا انیس من لا انیس له یعنی ای انیس و مونس کسی که هیچ انیسی ندارد 

فقط 32 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از میان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است 🙂📍ویکتور هوگو

ذکر خدا

کمک به نیازمندان

نیازمند میتونه گربه باشه 

آزاد کرد یه پشه

یه حرف خوب که باعث شادی بشه

یه لبخند 

و....

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا نا امید نیست. آقایون سایت لطفا درخواست دوستی ندین سپاس
1432
خدا😇

خدا که ارامش بخشه ولی خب دردش از بین نمیره.خیلی دارم تحمل میکنم بی عدالتی ها و بی احترامی ها و زورگویی ها و اهمیت ندادنا و...دیگه گاهی ا8ساس میکنم دارم دیوونه میشم زیر بار اینهمه فشار و تنهایی

به نیتم هرچندتا که میتونید صلوات بفرستید  🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌹                      التماس دعا💚

منم

سعی میکنیم خودم رو دوست داشته باشم و برای خودم وقت بزارم

اما خب نمیشه......به چیزی همیشه درونم خالیه......

با افتخار مـــن یه دختر کیپاپر و اوتاکوام ....و به قانون جذب و کارما هم ایمان دارم(از خنده جاهلان نخواهم ترسید...برخنده این زمانه خواهم خندید ... من بر سر هدف خود خواهم ماند تاکور شود هرآنکه نتواند دید...) تا در طلب گوهرکانی,کانی تا در هوس لقمه نانی ,نانی ,من فاش میکنم حقیقت مطلب را ,هرچیز که در جستن آنی,آنی1خرداد ماه 98 گیاهخواری رو شروع کردم  و با اینکه 17 سالمه انگار دوباره متولد شدم😊😀👈اين نصيحت بشنو از من اي عزيز قرص و دارو را تماماً دور ريز درد خود با ميوه ها درمان نما كار مشكل را بسي آسان نما..سیبو انگور و انار و ميوه جات هم غذا هستند و هم راه نجات 😍😀😀                                                                         

من از طرف خانوادم دارم و خیلی ضربه خوردم

در حدیکه ازم سو استفاده شد هم جسمی هم روحی

بخودم قول دادم برای بچم در آینده جبران کنم.

من خودم دختر مهربونیم البته به گفته بقیه

چون محبت ندیدم مجبت زیاد میکنم و ...

1396
پشه رو نمیشه آزاد کرد لامصب ویز ویز درگوشمونه

توری رو بکش کنار به بیرون هدایتش کن

و گفت هرگز جز مردم نادان کسی از رحمت خدا نا امید نیست. آقایون سایت لطفا درخواست دوستی ندین سپاس
1508