1464
1411

والا نمیدونم منکه الان ۳۷هفته و۵روزم انقباض دارم اما بدون درد

خیلی استرس دارم

♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

من یکی دو هفته قبلش یکم لکه بینی داشتم..دکتر گفت دهانه رحمت باز لره میشه و زیر دل من تیر میکشید...تو هفته ۴۱ زایمان کردم

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر تولد یک سالگی .......آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
1436

من یهو و بدون آمادگی ،نه لباس خودم و بچه رو آماده کرده بودم نه هیچ کار دیگه ای ،خیلی ناگهانی کیسه آب پاره شد و رفتم بیمارستان که بعدش سزارین شدم

🌹اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌹
1485

منم چهل هفته ویک روزم بود،کلی رفتم بیرون وپاساز گردی،بعد رفتم پیش دکترم معاینه کرد،گفت3سانت باز شده،درد نداری؟؟گفتم چمیدونم،من تاحالا نزایبدم،فکر میکردم طبیعیه این دردا وباید مثل فیلما جیغ بزنم،خندید گفت برو بیمارستان،تا رفتم وبستری شدم پنج سانت شده بود

یکم ترشحاتم رنگی شد 

بعد انقباضم که کلا من از ماه ۶/۷ فراوون داشتم

یه عطسه کردم اول هفته ۳۹

کیسه اب نشتی پیدا کرد  ۵ ساعت بعدش دردام شروع شد

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
هیچ علامتی نداشتم. از موعدش هم گذشته بود. سزارین شدم!

واقعا؟من میگم یعنی میشه تا۳۹هفته ودوروز دووم بیارم بعدسزارین شم؟

استراحت زیادمیکردی؟

♥️♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊🌹۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍
1474

منم رسیدم بیمارستان یه کمر درد خفیف داشتم خیلی خفیف فقط یادمه کمر دردش داغ بود و گر داشتم و نفس نفس داشتم

ساعت ۱۲ شب ۴ سانت بودم ۱/۵۰ دقیقه دخترم بغلم بود

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

[QUOTE=112157421]من تا۷سانت هیچ دردی نداشتم رفته بودم دکترمعاینه کردگفت ۴سانت بازه جمع کن بروبیمارستان که وقتشه اخ 

میشه باوجود بازشدن دهانه رحم بدون درد،سزارین بشیم؟

1508