1600
1609
من یکی دو هفته قبلش یکم لکه بینی داشتم..دکتر گفت دهانه رحمت باز لره میشه و زیر دل من تیر میکشید...تو ...

من هفته 38 بخاطر دیابت بارداری خفیفی که دارم دکترم گفته بستری میکنه تا دردام شروع بشه.ینی تو هفته دیگه

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

کاش منم اینجوری زایمان کنم

من زایمان دومم اینجوری بودا

زایمان اول ۵ ساعت طول کشید

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
1522
نه ولی من خودم یکم این حالت شدم زنداداشمو و دختر دایشم شدن کلی نیست براهمه

اخه منم امشب شدم.ده دیقه یه ربع دل درد و کمر درد داشتم و بعد دسشویی رفتم دیدم اسهال دارم خیلی تو دسشویی اذیت شدم چند دیقه مونده بودم.به بعدش اسهالو دارم ولی اون درده رفت.یه کم گاهی ریز درد میگیره

به ۵ساعتم راضیم

عزیزم حتما حتما حتماااااا مامای همراه بگیر

من اگه زایمان دومم ماما نداشتم مطمینم ۱/۵ ساعته زایمان نمیکردم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
8
طبیعی دوست نداری؟؟؟

هم‌میترسم هم‌دیسک دارم

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
عزیزم حتما حتما حتماااااا مامای همراه بگیر من اگه زایمان دومم ماما نداشتم مطمینم ۱/۵ ساعته زایمان ن ...

گرفتم.ولی میترسم تا هفته دیگه دردم نگیره نمیتونم صیر کنم الان دارم دیوونه میشم هرروز نوارقلب و سونو میدم

خدایا شکرت❤❤
وای چقد خوب.رحمت خوب باز شده و چقد دیر دردات اومد

اره کلن نیم ساعت دردکشیدم بعدش بچم کلامل یهواومدگزاشتنش روسینم اخ من فداش بشم قشنگترین حس دنیابودیهویی تموم دردام ازبین رفت 

وای من دلم میخاد گریه کنم همش استرس که دارم هیچ حواسم میره به تکونا بدتر حساس میشم حس نمیکنم

نگران نباش.طبیعی دوس داریا یا سز

من خودم دوس دارم طبیعی.ولی امشب که یه کمی دل درد و کمر دردم شدید بود و یه نیم ساعت درد داشتم ترسیدم کمی.هرچند بعدش اروم شد و دردای زایمانی نبود.

1403
اره کلن نیم ساعت دردکشیدم بعدش بچم کلامل یهواومدگزاشتنش روسینم اخ من فداش بشم قشنگترین حس دنیابودیهو ...

عالییییی 💐خدا حفظش کنه هوای مامانشو ِِِِِِِداشت درد نکشه زیاد😍ه

1611