1676
1605

اولی که طبیعی بود و یه روز دیر هم به دنیا اومد که خدا رحم کرد ی درد ریزی تو پهلو داشتم به فاصله یک ساعت اولش ولی بعد که با آمپول و این چیزا دردام بیشتر و بیشتر شدن و دومی هم که سزارین بودم و 20 روز زودتر به دنیا اومد کیسه آبم پاره شد بچه هام حد وسط نداشتن یا زود اومدن یا دیر

گرفتم.ولی میترسم تا هفته دیگه دردم نگیره نمیتونم صیر کنم الان دارم دیوونه میشم هرروز نوارقلب و سونو ...

نزدیکی خیلی موثره

حتما داشته باشین

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

من باید صبح برم بیمارستان برای سز. الان از دیشب کمردرد دارم و پهلوم درد میکنه  . یعنی ممکنه رحم ...

شاید

چندهفته ای؟

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای قبل زایمانمه😍 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
1660

عاقا یکی جواب منم بده خیلی استرس دارم،میگم میشه دهانه رحممون بدون اینکه درد داشته باشیم بازشده باشه،بعدشم سزارینمون کنن؟میگم یعنی یموقع دهانه رحمم بدون دردبازشه میشه سزارین شم باز؟چون من سزارینه زایمانم اصلاهم معاینه نشدم

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای قبل زایمانمه😍 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊

من ۳۶ هفته ام امروز تموم شد،گاهی انقباض بدون درد دارم،گاهی ام شبا شکمم درد میکنه از ماما پرسیدم گفت ماه درده اینا

فعلا که انتخابم زایمان طبیعیه بی درده ،انشالا که از پسش بربیام

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی پسر قشنگم😍😍😍
منم شنیدم همه میگن روزای اخر خوبه

من بارداری اولم میترسیدم انجام ندادم چندماه اخر

اخرم با اینکه ۳ سانت بی درد دهانه رحمم باز شده بود اخر ۴۰ هفنه با امپول فشار دنیا اومد 

اما زایمان دوم اول هفتع ۳۹ نزدیکی کردیم با وجود اینکه دهانه رحمم بسته بوذ اما ۲۴ ساعت بعدش زایمان کردم

من همونم ها😆فقط عکسم رو عوض کردم😎 پسر گلم 9 ماه کااامل تو دل من بودی.یککم شبیه منم میشدی خب😆😐😄
8
عاقا یکی جواب منم بده خیلی استرس دارم،میگم میشه دهانه رحممون بدون اینکه درد داشته باشیم بازشده باشه، ...

اره من دهانه رحمم سه سانت باز شده بودم با همین ماه دردای عادی

عاقا یکی جواب منم بده خیلی استرس دارم،میگم میشه دهانه رحممون بدون اینکه درد داشته باشیم بازشده باشه، ...

منم اصلا معاینه نشدم. از هفته پیشم دیگه دکتر نرفتم. 

تولد پسرم میتونست نقطه عطف زندگیم باشه. اما متاسفانه دنیا بسیار بی وفاست  

عزیزم یکی اومده بود بیمارستان واسه سزارین،دهانه ی رحمش ۶ سانت باز بود،درد آنچنانی نداشت،ماما اصرار میکرد که طبیعی زایمان کنه اما خودش نخواست و رفت سزارین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه روز حرکتاش نمیفهمم یه روز حس میکنم فشارم بالاس یه روز ترشحاتم زیاده شک میکنم

خیلی استرس داری مگه.مسن خداروشکر همش حرکتاشو حس میکنم فشارمم خوبه.فقط دیابت بارداری خفیف دارم برای همین دوهفته زودتر زایمان میکنم البته طبیعی.چون وضعیت بچه خوبه سفالیکه و جفت خلفی و وزن نرمال.اصلا به خودت استرس نده شاید همین باعث میشه تحرکشو حس نکنی.هرچی حساس تر بدتر.من که همش با خودم میگم منم یکی همه اونایی که زایمان کردن و همس هودشون  هم بچشون الان سالمن.اروم میکنم خودمو.فقط حیف از انتظارش.تممی نداره😕

39 هفته ام فردا تمام میشه. برم بیمارستان یا صبر کنم تا صبح؟

یعنی واردچهل هفته میشی؟یامثلا میشی ۳۹هفته ویه روز؟

خیلی درد داری؟نزدیکه بینارستانت؟

عزیزم یکی اومده بود بیمارستان واسه سزارین،دهانه ی رحمش ۶ سانت باز بود،درد آنچنانی نداشت،ماما اصرار م ...

اهان یعنی میشه پس بادهانه باز؛

سزارین شد

خیلی استرس داری مگه.مسن خداروشکر همش حرکتاشو حس میکنم فشارمم خوبه.فقط دیابت بارداری خفیف دارم برای ه ...

اره خیلی استرسی هستم .چجوری دوهفته زودتر اونم طبیعی مگه نباید دردات شروع بشه

خدایا شکرت❤❤
اهان یعنی میشه پس بادهانه باز؛  سزارین شد

آره عزیزم،خواهر خودمم با دهانه ی رحم ۱۰ سانتی داشتن میبردن سزارین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ۳۶ هفته ام امروز تموم شد،گاهی انقباض بدون درد دارم،گاهی ام شبا شکمم درد میکنه از ماما پرسیدم گفت ...

ان شاالله،ماه درد چطوریه؟

من انقباض دارم بدون درد،فقط در روز شاید دوسه بارزیردلم یلحظه دردکنه

1645