2733
2734
عنوان

راه نرفتن دخترم

575 بازدید | 27 پست

سلام دوستان

دختر من الان ١٥ ماهشه اما هنوز راه نميره، يعني دستشو به مبل و ميز ميگيره و راه ميره اما خودش راه نميره وقتي هم سرپا وايميسته فقط چند ثانيه طول ميكشه، نميدونم چيكار كنم، اگه راهكاري دارين بهم بگين لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
هیچی عزیزم یواش یواش میره اصلا نگران نباش

یه مداد یا یه چیزی شبیه این بدید دستش یه سرشم خودتون بگیرید تا راه بیفته من برای بچه خودم اینکارو کردم 

خدایا خیلی دوستت و دوستش دارم .
2738

نگران نباش همین که با کمک راه میره یعنی به زودی مستقل راه میره

براش سوپ پای مرغ زیاد درست کن

پاهاشم با روغن سیاهدونه ماساژ بده بزار آفتاب بگیره

❤به چشمانت بیاموز که هرکس ارزش دیدن ندارد❤

اصلا نگران نباش عزیزم درست مثل دختر منه .تو ۱۵ ماهگی همین مدلی بود هلان ۱۶ ماهشه یهو راه افتاد الان قشنگ خودش بیرون هم میریم راه میره یکی دوماه صبر کن😘😘

دستبند و پابندهای بافت ارسال به سراسر ایران.

چند روز پیشم یکی همچین تاپیکی زده بود اونجا هم گفتم من نزدیک ۲ سالگی راه رفتم الانم ۲۲ سالمه چونان اسبی تیزرو راه میرم😅

تازه من خیلی شل و ول بودم دختر عمم میگفت من همش میگفتم دنیز معلوله نمیمونه میمیره😄

لطفا برای رسیدن به آرزوهام صلوات بفرستین منم براتون صلوات میفرستم......اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706