2752
2734
عنوان

راه نرفتن دخترم

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 27 پست

بعضی ها رو دیدم حتی دیرتر راه رفتن.یه جعبه که روی فرش راحت لیز بخوره و بتونه به اون تکیه بده رو براش برعکس کنید اونقدر اون رو هل بده تا راه بیوفته.مثل یه تشت بزرگ پلاستیکی .ارتفاعش با بچه هماهنگ باشه.در ضمن باداه سنگی براش بپز بعد میکسش کن با فرنی یا چیز دیگه قاطیش کن بهش بده بخوره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پسر منم ۱۴ ماهشه دقیقا مثل دختر شوماست دستشو میگیره و به همه جا راه میره ولی تنهایی نه یه سوال اگه ...

اره همه جوره خيلي فعاله فقط از راه رفتن ميترسه وگرنه از اين مبل ميره رو اون مبل و كلي بپر بپر ميكنه

2731
دختر من در حد چند ثانيه وايميسته اما راه نميره ، قدم كه برميداره سريع ميخوره زمين

پسر منم همینه دختر شوما اگه روی زمین نشسته باشه میتونه دیتشو به جایی بگیره و تنهایی بلند شه بیاسته؟

فعلا دكتر نبردم، چون شنيدم تا يك سال و نيم وقت داره، اما خيلي ناراحتم😞

سلام. تروخدا جواب بدبد چشم بچتدن ک میرفت بالا خوب شد؟ چیکار کردید؟ مشکلش چی بود؟ بچه 5 ماهه ی منم همینجوره