2733
2734
عنوان

سلام سلام دورهمی دوستانه 😍(مانام)

| مشاهده متن کامل بحث + 15036 بازدید | 4185 پست
۳ تا نماینده خوزستان دارن سقوط میکنن، اون زمانی که باید بفکر این تیم ها میبودن، کاری نکردن براشون، د ...

زورشون میاد خوزستان 3 تا نماینده داره تو لیگ برتر الان احتمال زیاد صنعت نفت و استقلال خوزستان سقوط کنن دسته یک 

چشم عزیز دلم ❤️، راستش این چند روز خیلی هم منظم نبودیم تو اومدن، ولی از دیشب بهتر دور هم جمع می‌شیم، ...

ممنون عزیزم منم بچه ها بودنی میام حال میده بعضی وقتا میام هیچکس انلاین نیست.تگت کردم نشد. میرم بخوابم شبت بخیر  عزیزم🌻🌼🌷🌺🏵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

زورشون میاد خوزستان 3 تا نماینده داره تو لیگ برتر الان احتمال زیاد صنعت نفت و استقلال خوزستان سقوط ک ...

جالبه صنعت نفت فقط اسم نفت روشه، اصلا حمایت مالی نمیشه، وگرنه باید مثل سپاهان پولدار می‌بود

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
ممنون عزیزم منم بچه ها بودنی میام حال میده بعضی وقتا میام هیچکس انلاین نیست.تگت کردم نشد. میرم بخواب ...

شب بخیر عزیزم ❤️ دوست دارم 💋💋

من یک‌ روز خواستم یه آدم خوشگل و خوشتیپ رو بغل کنیم، تق خوردم به آیینه، 😎☺️
2731
جالبه صنعت نفت فقط اسم نفت روشه، اصلا حمایت مالی نمیشه، وگرنه باید مثل سپاهان پولدار می‌بود

نه بابا مردم بدبخت خوزستان فقط بوی نفت رو باید استشمام کنن . گرد و خاک و ... بماند😪😢

خدانکنع عزیزم🥰 من میرم بخوابم چشمامم درد گرفت 🤕 شبتون بخیر😴 خوابای خوب ببینید😊 @لیلا_70  ...

شبت بخیز-عزیزدلم

شاید قانون دنیا همین باشد ، من صاحب آرزویی یاشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگریست …
2706