2733
2739

دوستان کسی رو میشناسید قرص ضد تهوع خورده باشه و ضرر نداشته ؟؟

چه قرصی خوبه؟

البته به دکتر هم میگم ولی میخوام کسایی که تجربه دارن و ضرر نداشته بهم بگن تا خیالم راحت شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگه مثه من درحدیی که آب میخوری بالامیاری قرصم چندان روت تاثیری نداره...ولی هرچیزی زیادش عوارض داره تو دوزخودش شایدکمترعوارض داشته باشه...دیگه‌مجبوری تحمل کنی زنجفیل خوبه بخوز صبحابیسکوییت بخور

اول اینکه برا منم دعا کن خیلی وقته منتظرم 

اینم تجربه دوستمه صبح ناشنا بیسموییت خشک بخور لیمو یا نعنا بو کن یکم چیز ترش بزن سر زبونت اینا رو دوستم انجام میداد گاهی دیگه شدید بود سرم میزدن 

قرص دمیترون هست و ب ۶ که عملا هیچ تاثیری ندارن جدیدا میگن دمیترون ممنوع شده و خطرناکه 

چای زنجبیل بخور صبح ناشتا بیسکوییت زنجبیلی بخور

فقط باید صبر و تحمل کنی تا این دوران بگذره وارد ماه چهار بشی خوب میشی 

من تمام این قرص های بارداري ضد تهوع رو خوردم اصلا روم تاثیر نداشت حتی دکتر قرص معده داد نشد 

دکتر دیگه ای رفتم ناشتا متوکلوپرامید ۱۰ بعد صبحانه مولتی ویتامین ،ظهر کلسیم و شب ففول که اسید فولیک هم داره اینا تاثیر داشت

قبلش هم با آب نارگیل و ای انار زنده موندم و حلیم ۱۰ کیلو کم کردم الان ۵ کیلو دوباره برگشت

اگه مثه من درحدیی که آب میخوری بالامیاری قرصم چندان روت تاثیری نداره...ولی هرچیزی زیادش عوارض داره ت ...

همشو امتحان میکنم باااارها فایده نداره اصلا ممنونم الهی هر چی خیره بشه واست بهترینها