2737
2734

هفده هفته م پر شده دکتر گفت از هجده هفته تا بیست هفته میتونی بری ، کی برم ؟ فردا برم دیگه جنسیت رو قطعی میگن به نظرتون ؟ مردم از خماری 🥴 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
انومالی که مشخصه حتی ان تی هم جای خوب بری مشخصه. من یازده هفتم بود تشخیص داد

جاش خوبه اتفاقا ولی بند ناف دقیق از بین پاش رد شده بود 

ولی خدایی یازده هفته ؟ من پسرمو سیزده هفته تشخیص قطعی داد ولی یازده هفته دیگه خیلی زوده 

بچه ت پسره ؟ پسر رو زود تشخیص میدن 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاش خوبه اتفاقا ولی بند ناف دقیق از بین پاش رد شده بود  ولی خدایی یازده هفته ؟ من پسرمو سیزده ...

اره پسره ان تی ممکنه اونجاشون زیاد مشخص نباشه اصلا ولی خب فرم جمجمه و لگن و تجربه دکتر تشخیص میده..‌. تو انومالی کامل مشخصه دیگ

2731
اره پسره ان تی ممکنه اونجاشون زیاد مشخص نباشه اصلا ولی خب فرم جمجمه و لگن و تجربه دکتر تشخیص میده..‌ ...

خب مسأله اینجاست قطعی نمیگن همه شون احتمال میدن 

برای شما یازده هفته تشخیص قطعی داد ؟  پسر منو همون سیزده هفته تشخیص قطعی داد گفت برو سیسمونی بخر شکی توش نیست 

ولی اینو فقط احتمال داد گفت بیشتر به نفع پسره ولی میگم شاید دختر باشه که نتونسته تشخیص قطعی بده ، فردا میرم انومالی دعا کن برام سالم باشه جنسیت هر چی شد ، شد 

خب مسأله اینجاست قطعی نمیگن همه شون احتمال میدن   برای شما یازده هفته تشخیص قطعی داد ؟ &n ...

اره گفت پسره.‌.. شما هم احتمالا پسر باشه اگه گفته، بازم هر چی خدا بخواد.‌‌ به سلامت بغلش کنی ان شاالله