2733
2739
عنوان

خانومابیاید بگید شوهراتون چیکارن از درامدشون راضی هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2408 بازدید | 133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
20میلیون مااااااهی؟ شوهرتون چیکارس؟😥😥😥😥

اره راننده ماشین سنگینه

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...
ناباروری همین یک ماه پیش ۱۴ میلیون پول ای وی اف دادم که منفی هم شدم برا بار هشتم

من اتفاقی پستت رو دیدم. اصلا تو تاپیکهای پول و درآمد نمیرم.

بار هشتم؟؟؟؟!! خدایا چقدر زیاد! عزیزم برید پرورشگاه و مشکلتونو بگید. این پولها رو‌ خرج یه بچه نازنین بکنید. هم ثواب دنیا و آخرت رو‌ میبرید هم یه بچه رو خانواده دار میکنید هم دل خودتون شاد میشه(گور پدر حرف مردم) فقطططططط برای خودتون زندگی کنید و سعی کنید خدا رو از خودتون راضی نگه دارید نه خلق خدا رو

"مهم بودن" در نگاه دیگران را فراموش کن،،، "روزنامه روز شنبه، زباله روز یکشنبه است "
چقد خوب.شوهر خواهر شوهرمم راننده ماشین سنگیه ینی راننده ها انقد درامد دارن؟

اره در امد داره اگه ماشین واسه خودت باشه.کمترین در امدش واسه تنبلا ماهی ۷ ۸ تومن

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...
2740
من اتفاقی پستت رو دیدم. اصلا تو تاپیکهای پول و درآمد نمیرم. بار هشتم؟؟؟؟!! خدایا چقدر زیاد! عزیزم ب ...

اره عزیزم ۸ بار...

اتفاقا شهریور اقدام کردیم برا پرورشگاه...اسم نوشتیم فرم هم پر کردیم مشاوره گذاشتن گفتن حدود دو سال دیگه زنگ میزنیم.دیگه ما هم تا اون جور بشه فعلا درمان رو ادامه میدیم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
چندروز پیش دندون عقلمو کشیدم چهارصد شد خواهرم گفت منم باید بکشم هر چهارتاش نهفتس، گفتم برو هر از&nbs ...

وا مگه کجا کشیدی که شد چهارصد؟؟چه خبره؟؟؟من یک ماه پیش رفتم مطب دندانپزشک دندان عقلمو کشیدم شد۷۵هزار بعد گفتم آقا تخفیف بده گفت۶۵هزار بده😂😂

برین کافینت بگین میخواین تو بورس ثبت نام کنین،خودشون کارتونو راه میندازن اول سامانه سجام ثبت نامتون ...

چقدرسرمایه توبورس گزاشتید

یک صلوات مهمونم میکنیدبرای خونه دارشدنم