2733
2734
عنوان

خانومابیاید بگید شوهراتون چیکارن از درامدشون راضی هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2412 بازدید | 133 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مدير دبيرستانم دانشگاه تدريس ميكنم با يه آموزشگاه هم به عنوان مشاور همكاري مي كنم

من یکیشم ندارم دیپلم ریاضی و فیزیک با معدل ۱۹ کارشناسی اقتصاد دارم اما بیکارم نمیدونم از کجا شروع کنم

درمان چیییی

ناباروری همین یک ماه پیش ۱۴ میلیون پول ای وی اف دادم که منفی هم شدم برا بار هشتم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

واقعا زندگی تو ایران خیلی سخت شده

خدا باعث و بانی‌شو از رو‌زمین‌برداره 

حالا هر کی هست

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
چيكارست شوهرتون 

همسرم کارمنده بعد از ظهر هم داروخانه تکنسین داروخانه است خودم هم معلم هستم البته دو تا هم خونه داریم که اجاره دادیم

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

من شوهرم شرکتهای وابسته ب شرکت نفته. نیمه خصوصی. دو هفته کار دو هفته استراحت. ناظر حفاریه حقوقش ۶ تومنه. هنوز ازدواج نکردیم من فک میکردم بد نباشه بتونیم خوب بگذرونیم اما با حرف بقیه ترسیدم. اونایی ک میگن انقد حقوقشونه اما نمیرسونن اجاره میدن? وام میدن? کلا چقد خرج خورد و خوراک و پوشاک میشه ماهیانه براتون???

لطفا لطفا خواهش لایک نکنید عزیزانم
بورس چی کجا برم

برین کافینت بگین میخواین تو بورس ثبت نام کنین،خودشون کارتونو راه میندازن

اول سامانه سجام ثبت نامتون میکنن،بعدش کد سجامی تون میاد ومیرید پیشخوان دولت ومیگین کد سجامی من اومده ومیخوام تو کارگزاری مفید ثبت نام کنم

ثبت نامتون میکنن

من خودم هرسه ماه یکبار سرمایم تو بورس دوبرابر میشه

اگه مشکلی بود پیام بدین من کمکتون میکنم

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊
باشه گلم ممنونم از راهنماییت بازم از هیچ چی بهتره

بله 

خیلی بهتره

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊
سرمایه مون حداقلش چقدبایدباشه؟

حداقل 1میلیون

البته بستگی به وضع مالیتون داره

تاپیک آخرمو بخونید

2706