2752
2734
عنوان

خانومابیاید بگید شوهراتون چیکارن از درامدشون راضی هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2412 بازدید | 133 پست
توروخدا واسه شوهر منم دعا کنین تو این ازمون استخدامی قبول شه ما حقوقمون هفته ای۱۶۰ شوهرم شاگرده😭یک ...

ما هم اوایل ازدواجمون شوهرم یک تومن حقوق داشت خیلی بد بود.بعد کم کم شد دو تومن الان پسرم دنیا اومد حق فرزند هم اضافه کردن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مهندس عمران شغل آزاد خودم سه تومن همسرم متغییر،بین دو سه تا پنج شش،گاهی بندرت سالی یبار به بیست تومنم میرسه خونه ماشین داریم تقریبا راضیم ولی بخای ولخرجی کنی چیزی نمیمونه

همسرم هيئت علمي و پژوهشگره و البته مسئوليت هم داره 

حدود ١٥

خودم هم چند جا كار ميكنم حدود ٥-٦

خداروشكر

ولي خب به دلايلي هزينه هاي زندگيمون خيلي بالاست

و هيچي نميمونه ازش 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
میشه نگم؟ تهران نیست ده رهن

ن میخواستم بگم ۱۲۰۰ خونه خوبی اجاره میدن بالاشهر  مشهد 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
شوهرم بنگاه املاک داره ولی اصلا ازونجا درآمد نداره.ی ملک داره ماهی ۱۰ تومن اجاره میگیره ازونجا مام ن ...

خيلى دوست دارم بدونم ١٠ تومنو چيكار ميكنين كه كمم ميارين البته اگه دوست دارين بگين

خدا جونم شکرت برا همه چى
2706