2752
2734
عنوان

خانومابیاید بگید شوهراتون چیکارن از درامدشون راضی هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2412 بازدید | 133 پست
ن میخواستم بگم ۱۲۰۰ خونه خوبی اجاره میدن بالاشهر  مشهد

نه بابا اینجا ک هستم خیلی الکی گرونه صاحبخونه ها هم پول پیش نمیگیرن که اجاره بگیرن. تازه صاحبخونه بما تخفیف داده اجارش 1/5 هست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه بابا اینجا ک هستم خیلی الکی گرونه صاحبخونه ها هم پول پیش نمیگیرن که اجاره بگیرن. تازه صاحبخونه بم ...

خیلی زیاده خونش چجوره 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
شما ماهی ده ملیون تموم میکنید؟؟؟؟شوخی میکنی

نه والا چرا شوخی کنم؟البته بماند که شوهرم ی دسته خری هم داره که ماهی چند میلیون خرج اونه فقط

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
مهندسا چقد زیادن قبول داری؟ شاید هفتاد درصد از مهندسا بیکارن بازم باید شکر کنیم ک شوهرامون ی کاره ه ...

اره بابا یه بازه زمانی همه رفتن مهندسی خوندن چون قبلا درامد مهندسا خیلی خیلی بالا بود

چندروز پیش دندون عقلمو کشیدم چهارصد شد خواهرم گفت منم باید بکشم هر چهارتاش نهفتس، گفتم برو هر از گاهی بکش یکیشو حداقل،گفت پول ندارم دلم کباب شد😔😔😔هی خدا کمک کن خودت همه رو

خيلى دوست دارم بدونم ١٠ تومنو چيكار ميكنين كه كمم ميارين البته اگه دوست دارين بگين

بیشترش خرج رستوران میشه و خرید لباس.و البته برادر زاده شوهرم که کلا خرجش با ماست نه بابا بزرگش

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا

[QUOTE=110490980]من کارم پروژه اییه. ماهی یک یا دو تومن. مجردم. ولی راحت ماهی یک تومن بدون اینکه چیز خاصی بخرم خرج می ...[/QUOTE

باید از همین الان جمع کنی ک بعدا ازدواج کردی ب مشکل برنخوری

ینی ده تومن بازم کم میارننن؟؟؟ شوهر من میخاد ده تومن وام بگیره پرایدمون و عوض کنه😐

نميدونم والا اين دوستمون ميگه 

من كه تصورم نميتونم بكنم ماهى ١٠ تومن درآمد

خدا جونم شکرت برا همه چى
2706