2752
2734
عنوان

خانومابیاید بگید شوهراتون چیکارن از درامدشون راضی هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2412 بازدید | 133 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

همسر من مهندس عمرانه ۲۲۰۰ حقوقشه نه راضی نیستیم اما چه کنیم بازم خدا رو شکر البته خودمم استخدام بیمارستانم وگرنه با یه حقوق اونم با بچه کوچیک و قسط نمیشه زندگی رو چرخوند میشه ولی خیلی سخت 

اگه کاری سراغ داشتید به منم بگید

بورس

البته آموزش ببینید 

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊
خيلى دوست دارم بدونم ١٠ تومنو چيكار ميكنين كه كمم ميارين البته اگه دوست دارين بگين

ما حدود ۱۰ تومن درامد داریم ولی ۲۳ مورد قسط داریم کلی هزینه درمان داریم...

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

نزدیک ۲۰ تومن.ولی فعلا همش میره واسه قسط و بدهی.قراره اجاره و قسط های بعدیم اضافه بشه

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...

پست بعضیا ناراحتم کرد 

خوشحالم ک عده ای درآمدشون خوبه و ازش راضی ان خداروشکر 

اون دوستانی هم ک گفتن کمه و ب سختی سر میکنن ان شاءالله یا حقوقشان رو بیشتر کنن یا ی شغل خوب با درآمد خوب نصیب شوهرشون بشه

❤❤🐥🐣
2706