2737
2734
انشالا شما هم سالم و شاد باشید گل پسرتم شفا پیدا کنه .دل بسپار به خدا🌹💐

فداتشم ممنونم انشالله😚😚😚

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😘😘😘😘😘😍😍😍😍

من حالم خوبه😆

شوهرم از سرکار برگشت آشتی نمودیم😍

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
۳۷ سالمه  بیخودی رفتم کلی پول خرج کردم فوق لیسانس خوندم اونم با نمرات عالی و معدل خیلی خیلی خو ...

زتدگی همه آدما همینه ....

از بس که ذهن ایده آل گرای لامصب از حرکت واینمیسه یه لحظه ....

عمه ش در حال انکار لحظه ی حال ایم ... در هرحال پیشرفت های واهی خودساخته ایم... منم اینم

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏
2728
زتدگی همه آدما همینه .... از بس که ذهن ایده آل گرای لامصب از حرکت واینمیسه یه لحظه .... عمه ش در ح ...

زندگی رو سخت گرفتیم واقعا زندگی میدان‌مسابقه نیست که همش در رقابت باشیم برای برنده شدن و اول شدن .... 

چه روزهایی بیخودی خودمو با مقایسه کردن با دیگران  ناراحت میکردم ... خودمو تحت فشار میزاشتم که به اصطلاح کم نیارم... گیرم الان مثلا برنده ام مدال افتخار چه فایده ای داره واقعا...

بهترین سالهای زندگیم با استرس سپری شد..

2738
چه عالی.خوب کاری کردید😍😍

قربونت❤

زندگی رو سخت گرفتیم واقعا زندگی میدان‌مسابقه نیست که همش در رقابت باشیم برای برنده شدن و اول شدن ... ...

ممنون از حرفای خوبی که زدی ...

تلنگر خوبی بود ....

واقعا باید در لحظه زندگی کرد و لذت داشته ها رو برد

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

دلم میخاد شوهرم ترک کنه  مریضیش خوب بشه  اوضاع مالیمون خوب بشه  از این خونه بریم .

خونه مادرشوهرم  بودیم خاهرشوهرم داشت تو اشپزخونه  درمورد داروهای شوهرم سوال میپرسید و روند بیماریش 

اون یکی خاهرشوهرم اومده میگه به ابجیش الان وقته این حرفا نیست  ول کن همه بیرون نشستن .انقدر حالم گرفته شد اومدم تو خونه نشستم دارم گریه میکنم .

خدایا  منو ببخش بابت  اشتباها و گناهایی که انجام دادم و باعث شده  همه دراتو به رو ببندی 😢😢😢😢

هر چی فکر میکنم نمیدونم چه گناه بزرگی کردم 😢😢

2706