2733
2739

بار آخرم مشكلي نداشتن كه خبر نشده دو سري قبلشم اينجور چيزي پيش اومده ولي چون پسر پررو شده دختر پيام نداده خودش داده و غيرمستقيم گفته خبر ازت نيست

الان كه بعد يه هفته دختر به روش نياورده پسره اصلا نميدونه دختر چشه فك ميكنه داره بي محلي بهش ميكنه و سرده 

دخترم به روش بياره كه نبوده تا بفهمه؟!؟!؟

کاش با اول شخص مینوشتی خب راحت تر بود 😂

آره به روش بیاره باید توضیح بده واسه کارش

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
کاش با اول شخص مینوشتی خب راحت تر بود 😂 آره به روش بیاره باید توضیح بده واسه کارش

مثلا خواستم بهتر بفهمين🤣🤣

آخه اون پررو شده مثلا خواستم فك كنه برام مهم نيس كه نبوده عادي حرف زدن از اينور اونم فك كنم خواسته ببينه من ازم خبر ميشه يا نه چون دوبار آخر خودش خبر شد

حالا اونم خواسته جا نمونه لج كرده يطوري حرف ميزنه

چيكار كنم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه که باید به روش بیاره

در مورد مسائلتون شفاف حرف بزنید و حلش کنید

بار اول که اینکارو کرد باهاش حرف بزن بگو دیگه نمیخوام تکرار بشه

بار دوم برخورد تند تر بکن مثلا قهر کن یاذتو قیافه باش

بار سوم کات کن چون این درست بشو نیست و نمیتونه مسئولیت یه رابطه رو به عهده بگیره

طرف رئیس جمهورم که باشه در روز 30 ثانیه فرصت داره که یه زنگ بزنه

2731

این پسرا الکی میگن کار داشتیم و فلان در اصل قصد دارن دختر رو وابسته کنن و اون دختر ترس از دست دادن اون پسر بهش دست بده .

این دختر کاره درست رو انجام داده و مثل اون پسر بگه کار داشتم .

اصلا دختر نباید اجازه بده که پسر  به عنوان اولویت اول بهش نگاه نکنه دختر باید اولویت همه کارهای پسر باشه یعنی حداقل اگر سرش خیلی شلوغه  روزی یه بار  یه سلام به دختر بده نه اینکه تا چند روز بره و حاجی حاجی مکه و دوباره بیاد .

اصلا اجازه ندید اینطور باهاتون رفتار کنن

حقوقدان هستم سوالی دارید در حد توان علمیم پاسخگو هستم.
مثلا خواستم بهتر بفهمين🤣🤣 آخه اون پررو شده مثلا خواستم فك كنه برام مهم نيس كه نبوده عادي حرف زدن ...

از این بچه بازیا درنیار خواستم فلان فکرو کنه بهمان فکرو کنه

رابطه اینجوری پیش نمیره

نصف بیشتر داشتن یه رابطه عالی حرف زدن درمورد اختلافاس

بقیشم گوش دادنو عمل کردن به اون حرفاس

معلومه که باید به روش بیاره در مورد مسائلتون شفاف حرف بزنید و حلش کنید بار اول که اینکارو کرد باها ...

خب به روش آوردم قبلنا اين اتفاق دير به دير ميفته مثلا سالي پنج بار ولي ديگه يه مدت به روش نياوردم اون فك نكرد رفتارس اشتباهه

حالا بازم اين مشكل دو هفته پيش دوبار پيش اومد هردوبارش خودش اول پيام داد گفت چرا خبري ازت نيست

اين دفعه شده بعد از اون دوبار

فك كنم خواسته ببينه من چيكار ميكنم يا منم پيگير ميشم؟ اخه همزمانم شروع كردم خودمو بگيرم

ولي خب  خودش پيام داد منم هيچي به روش نياوردم اون يجوري انگار ناراحته

از این بچه بازیا درنیار خواستم فلان فکرو کنه بهمان فکرو کنه رابطه اینجوری پیش نمیره نصف بیشتر داشت ...

آفرین خیلی خوب حرف میزنی

2740
این پسرا الکی میگن کار داشتیم و فلان در اصل قصد دارن دختر رو وابسته کنن و اون دختر ترس از دست دادن ا ...

خب الان بازم پسره اول پيام داده دو بار آخرم كه اينجوري سد خودش پيام داد

ايندفعه دختر عادي جواب داده اصلا ناراحتي و اينا نداشته كه چرا پسر نبوده پسرم انگار ناراحت شده 

مثلا خواستم بهتر بفهمين🤣🤣 آخه اون پررو شده مثلا خواستم فك كنه برام مهم نيس كه نبوده عادي حرف زدن ...

آخه بستگی داره رابطتون باهم در چه حد باشه چن وقت باشه همو میشناسید قبلا به هم ابراز علاقه کردید یا نه و اینا..

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
خب الان بازم پسره اول پيام داده دو بار آخرم كه اينجوري سد خودش پيام داد ايندفعه دختر عادي جواب داده ...

نزار  فکر کنه برات مهم نبوده.  اینو بدون هرکس گله کنه عزیزتره. گله کن و بگو  اگر  تکرار کنی دیگه جوابت رو ندیدم . و واقعا رو حرفت وایسا چون آدمی که رو حرفاش نمونه  دیگه اون پسر. رو حرفهای دختر حساب وا نمیکنه

خب به روش آوردم قبلنا اين اتفاق دير به دير ميفته مثلا سالي پنج بار ولي ديگه يه مدت به روش نياوردم او ...

وااای الان سرمو میکوبم به دیوااار

من جات بودم کات میکردم

جای پسره هم بودم کات میکردم باهات

اون اول پیام بده من اول پیام ندم چیه دیگه

اگه واست با ارزشه سراغشو میگیری

اگه غرورت واست با ارزشتره منتظر میشینی تا اون ازش خبری بشه

و هرکس بفهمه که طرفش غرورش واسش ارزشمندتره قاعدتا باید کات کنه باهاش

حالا فک کردی تو سراغ نگیری خیلی آدم خفنی هستی؟ 

به من که فقط علامت بچه بودن رو میرسونه

نزار  فکر کنه برات مهم نبوده.  اینو بدون هرکس گله کنه عزیزتره. گله کن و بگو  اگر  ...

تو این مورد نگفتم جدی بهش ولی برا مورد دیگه گفتم که اگه کسیو بهم ترجیح بدی یا بی توجهی کنی باهات نمیمونم

2706