2737
2739
@امیرمامان88    

جانم مرسی صدام زدی😚

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلم میخواد آرامش به زندگیم برگرده

کلی دلتنگ خانواده امم وازشون دورم حوصله هم ندارم برم سربزنم شهرمون تاعید

دیگه براتون بگم باشوهرم قهریم 😬بیاد آشتی سرهیچی صداشو برد بالا پرو شده منم باش حرف نمیزنم 😕

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍
2731

امیدوارم حال دل همه اتون خوب بشه😘😘😘

@رویای_پرواز     @حس_یخی     @آتریسا     @پسرم،دنیامه   ...

دلم میخواد کربلا باشم الان...........😔

دلم میخواد خونه بخریم..........😢😢

دلم میخواد دور از همه آدمایی ک اذیتم میکنن باشم.......

خدااااااا خیلی دلم گرفته......نظری کن........😢😢

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  

الانم در حال پیاده رو ی هستم یه دستم به گوشی تونی نی سایت یه دستمم ویلچر پسرم روهول میدم پسرمم آواز میخونه وسطاش 

الانم در حال پیاده رو ی هستم یه دستم به گوشی تونی نی سایت یه دستمم ویلچر پسرم روهول میدم پسرمم آواز ...

عزیزم پسرتون مشکلش چیه؟

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2740
عزیزم پسرتون مشکلش چیه؟

پسرم فلج مغزی شدیده توانایی هیچ کاری نداره ده سالشه حتی نمیشینه حرف زدن نداره ازدستاش استفاده نمیکنه تشنج هم داره ولی دنیامه عوضی خوش خنده😍

پسرم فلج مغزی شدیده توانایی هیچ کاری نداره ده سالشه حتی نمیشینه حرف زدن نداره ازدستاش استفاده نمیکنه ...

الهی بمیرم...😔

از ته دل دعاش کردم انشاالله شفا پیدا کنه...

هفته بعد میرم مشهد پا بوس اقا...حتما براش اونجا دعا میکنم...

الهی بمیرم...😔 از ته دل دعاش کردم انشاالله شفا پیدا کنه... هفته بعد میرم مشهد پا بوس اقا...حتما ب ...

فداتشم مهربونم لطف داری زیارتت هم قبول پیشاپیش❤❤❤

واقعا ؟ مگه چندسالتونه؟ چه بدو بدو هایی بیخودی بوده؟ کدوم تلاش هاتون بیهوده بوده،؟

۳۷ سالمه 

بیخودی رفتم کلی پول خرج کردم فوق لیسانس خوندم اونم با نمرات عالی و معدل خیلی خیلی خوب ولی داشتن‌مدرک هیچ فایده ای برام نداشت با اون پول میتونستم کلی کارها کنم که خوشحال ترم کنه

بیخودی رفتم کلی کلاس از سه تار و گیتار گرفته تا زبان آلمانی و دسر و خودآرایی و ....

نه هیجوقت یاد‌گرفتم سازی بزنم نه آلمانی حرف بزنم  وقتم ندارم واسه دسر و خودارایی و ....

بجای این همه وقت و شهریه بیخود واسه این کلاسا می تونستم کلی کار بهتر کنم که  الان خوشحالم کنه 

از ۲۲ سالگی رفتم سرکار ۶ صبح بیدار تا ۷ شب که جنازه میومدم خونه ، کلی اضافه کاری وایسادم بعد از ازدواج که یکی مون بشه دو تا تا اونوقت رفاه داشته باشم 

یکی مون دو تا نشد و اون روزهایی که می تونستم شاد تر باشم رفت...

@رویای_پرواز     @حس_یخی     @آتریسا     @پسرم،دنیامه   ...

دلم ارامش میخاد🙁 ی انگیزه

اصلا بی انگیزه شدم

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706