2737
2739
عنوان

کی به خودت افتخار کردی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرم از ی بچه خیلیییی تعریف میکرد وهمش اون و با بچه من مقایسه میکرد چند باری این و گفت.. منم ی ...

عااالی بود

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س
وقتی پدرشوهزم تف کرد تو صورت مادرم منم دسته طی مستقیم کردم تو سوراخ نشیمنکاهیش از رد شلوار مثلا برا ...

خخخخخخ خوب کردی کاش اون شلوارم پاش نبود تف میزدی و فرو ...... خخخخخ 

پدر،بی تکرارم!جاودانه بمان برایم😍😘
2728
به نام خدا جواب مادرشوهر گف همسایمون خیلی به دامادش پول میده منم گفتم همسایتون احمقه   دهنش ...

واااااااااااااای عااااالی بود 

خخخخخخ خوب کردی کاش اون شلوارم پاش نبود تف میزدی و فرو ...... خخخخخ 

تو روحت😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2740

وقتی خواهرشوهرم اومد طرفم و دستاشو دراز کرد پسرمو بغل کنه بهش ندادم..  تمام کینه رو تو چشمانم دید بنظرم. 

به شوهرم گلایه کرده بود دم شوهرم گرم که بهش گفته تازه بدتر از این باید باهات رفتار میکرده..

وقتی جوابه پدرشوهره سابقمو دادم.. گفت تو نازایی هیچ کس تو رو نمیگیره بازم باید بیای به پای پسره من ...

خوب کردی😎😎😎

چجوري حق دخالت نميدي ؟ تو زندگي من همه دخالت مي كنن والا كاريم نمي كنم نميدونم چرا زومن روي من

مثلا نظر میدن میگم میدونم باز کار خودمو میکنم یا غیبت کنن راجع ب کسایی ک دوسشون دارم میگم حرف پیدا نمیکنید بزنید کلا نمیزارم دخالت کنن مثلا مادرشوهرم میگه این لباس و نپوش میگم باشه اما باز میپوشم اونا هم میدونن کار خودمو میکنم دیگه دخالت نمیکن

واااااااااااااای عااااالی بود 

والاخب زنک بی عقل همش همینارومیگه. یبارم پدرشوهرم گف من مادررنم همیشه بهم پول میداده خیلی دعاش میکنم گفتم اگ منطورتون اینه ماپول بدیم به پسرتون خسالتون تخت من عمرابزارم بابام یه قرون بهش بده سایه شمابالاسرپسرتونه خودتون هواشوداشته باشین😑بچه پرروهای پول دوست

وقتی جوابه پدرشوهره سابقمو دادم.. گفت تو نازایی هیچ کس تو رو نمیگیره بازم باید بیای به پای پسره من ...

واقعا سر مشکل نازایی جدا شدی؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
مثلا نظر میدن میگم میدونم باز کار خودمو میکنم یا غیبت کنن راجع ب کسایی ک دوسشون دارم میگم حرف پیدا ن ...

من شخصا با اينكه هيچي نمي خرم ولي بازم گير ميدن بهم مثلا لباس براي بچه هام ميگن نخر لباساي بچه هاي خودشون و ميخوان بدن كه نرم بخرم منم خيلي ناراحت ميشم خب خيلي زياد مگه خودشون براي بچه هاشون لباس نم خرن

كلا روي خريد من وحشتناك حساسن حتي همون سالي يكبارش

2706