2737
2734
عنوان

کی به خودت افتخار کردی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 689 بازدید | 72 پست

مادرشوهرم از ی بچه خیلیییی تعریف میکرد وهمش اون و با بچه من مقایسه میکرد چند باری این و گفت.. منم ی بار بهش گفتم بچه ایی که بعد اینهمه سال با این همه خرج میلیونی به دنیا اومده که دیگه پز نداره. دیگه از اونروز حرف اون بچه رو نزد.. ولی بعدش خودم عذاب وجدان داشتم از حرفم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من همیشه جوابای خیلی خوب ودهن پرکن بعدا یادم میاد مثلا موقع ظرف شستن    

منم بعدا خودخوری میکنم میگم اه چرا جوابشو ندادم 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
2728

وقتی جوابه پدرشوهره سابقمو دادم..

گفت تو نازایی هیچ کس تو رو نمیگیره بازم باید بیای به پای پسره من بیفتی....منم گفتم یک روزی صدای خنده خودم و بچم گوش تو و پسرتو کر میکنه..😐😐

قیافه همسرم👿👿👿

قیافه پدرشوهرم😬😬

خودم💪💪💪😉😉

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
وقتی پدرشوهزم تف کرد تو صورت مادرم منم دسته طی مستقیم کردم تو سوراخ نشیمنکاهیش از رد شلوار مثلا برا ...

جواب بی احترامی بی احترامیه... ایشون نباید بی احترامی میکرد ک بی احترامی ببینه

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س
2738
وقتی پدرشوهزم تف کرد تو صورت مادرم منم دسته طی مستقیم کردم تو سوراخ نشیمنکاهیش از رد شلوار مثلا برا ...

خخخ چه کاری کردی دختر  

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
همیشه حق دخالت ندادم و نمیدم ن اینکه بی احترامی کنم اما نمیزارم کسی دخالت کنه تو زندگیم یا راجع ب کس ...

چجوري حق دخالت نميدي ؟ تو زندگي من همه دخالت مي كنن والا كاريم نمي كنم نميدونم چرا زومن روي من

من همیشه جوابای خیلی خوب ودهن پرکن بعدا یادم میاد مثلا موقع ظرف شستن    

مث من.... ماها غایب جوابیم

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س

من وقتی جواب نمیدم دلم خنک میشه چون از شر جلوگیری میکنم.از غیبت جلوگیری میکنم.یادم که میفته بابای جوونم از این دنیا رفته و منم یه روز باید برم واسه چی انقدر حرص بزنم جواب بقیه رو بدم....دلم میخواد مثله بابام اروم باشم.

2706