2752
2734
عنوان

کی به خودت افتخار کردی؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 693 بازدید | 72 پست
من وقتی جواب نمیدم دلم خنک میشه چون از شر جلوگیری میکنم.از غیبت جلوگیری میکنم.یادم که میفته بابای جو ...

عزیزم خدا رحمتشون کنه 

مامان بزرگ من زن ارومیه ب همه کمک میکنه غیبت نمیکنه بزنیش هم اعتراض نمیکنه  ازارش ب کسی نمیرسه 

عروسش هزار بار فحش کشیده بهش این پا شده رفته از عروسش عذر خاهی کرده 

ینی هرچی از خوبیش بگم کم گفتم 

الان با 60 سال سن تمام مریضی هارو داره مغزش هم تحلیل رفته حتی نمیتونه بشینه 

کنترل ادرار نداره الزایمر گرفته هوش و هواس درست و حساییم نداره 

تمام مریضیاش از نظر من واس اروم بودنشه 

چون خودشو تخلیه نمیکنه فقط میریزه توو خودش حتی اهل غییت هم نیست ک حداقل یکم خالی کنه خودشو

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی شوهرم جلوی خونواده اش ک حرفای ناحق راجبم زدن وایساد ب خودم افتخار کردم چون گفتم حتما همسرخوبی بودم براش بخاطرم جلوی خونواده اش دربیاد و حمایتم کنه و همچنانم داره ب حمایتش ادامه میده خدا برام حفظش کنه 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور...😊😊
من شخصا با اينكه هيچي نمي خرم ولي بازم گير ميدن بهم مثلا لباس براي بچه هام ميگن نخر لباساي بچه هاي خ ...

مهم نباشه برات وقتی لباس دادن نپوش از اول وقتی گفتن نخر چرا نخریدی ک عادت کنن ب خودت و بچه هات احترام بزار

2731
والاخب زنک بی عقل همش همینارومیگه. یبارم پدرشوهرم گف من مادررنم همیشه بهم پول میداده خیلی دعاش میکنم ...

مادرشوهر منم فقط میگه من انقد دادم دامادم... فلانی اونقد داذه دامادش، حالا همه ذروغا

جون ب عزراییل نمیدن 

خودشون چیکارن پس ک بابای ما ب دامادش بخاد بده

منم یه بار جواب مادرشوهرم و دادم حال کردم برادرشوهرم تصادف کرد بیمارستان بود قبلش مامان منم سکته کرده بود بیمارستان بود ( منم خونه بابام بودم باردار بودم) مادرشوهرم نیومد زنگ هم نزد مامانم هم به خاطر فحاشی شوهرم سکته کرده بود 

بابام هم نرفت دیدن برادرشوهرم 

بعد یکسال داشتن از اون روزا حرف میزدن منم خیلی بی زبونم خواهرشوهرم هم خیلی مادرشوهرم و پر میکنه یکدفعه مادرشوهرم گفت اقا فلانی ( بابام ) نیومد دیدن پسرم منم ریلکس گفتم مگه مامان منو سکته دادین یه زنگ زدید ؟؟ بعدم بابام خواست بیاد من نزاشتم سه سال گذشته ولی قیافه هاشون هنوز یادمه دیگه هم حرفی جلو. من نزدن

نه عزیزم خیلی مشکل داشتیم..خیانت..فحاشی..مشروب

پس چرا راحت از مهریت گذشتی اونموقع مثل الان نبود مهریه سفت و سخت بود چرا نقره داغ نکردی از ناشزکی ترسیدی از کی تا حالا حکم ناشزگی شده اعدام که تو زهره ت آب شد😡😡😡

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
وقتی شوهرم جلوی خونواده اش ک حرفای ناحق راجبم زدن وایساد ب خودم افتخار کردم چون گفتم حتما همسرخوبی ب ...

خداروشکر... خدا همسرتو واست نگه داره

مهم نباشه برات وقتی لباس دادن نپوش از اول وقتی گفتن نخر چرا نخریدی ک عادت کنن ب خودت و بچه هات احترا ...

خيلي دوست دارم بهشون بفهمونم از لباس دست دوم بدم مياد البته يكبار گفتم ولي اصلا متوجه نميشن

يكبار گفت من ميدم توام بايد بپوشوني 

حالا دوست دارم يجور بهشون بفهمونم كه ديگه نگن خب بدم مياد چيكار كنم انگار زوره 😡

اینم ادم خوبمون پس ظالم باش تا سالم باشی

دیگه واقعا همین شذه دنیا... ظالما پولدار بی مشکل بی دغدغه سالم دارن زندگی میکنن

مادرشوهر منم فقط میگه من انقد دادم دامادم... فلانی اونقد داذه دامادش، حالا همه ذروغا جون ب عزراییل ...

ایناوالا به پسراشون نمیدن چه برسه داماد🤣من که خیلی جوابشونومیدم بدشون میادازم🤣🤣🤣هی میان میگن زن فلانی خرج خونرومیده منم هی میگم چه کم عقل🤣قیافشون دیدنیه اون لخظه

پس چرا راحت از مهریت گذشتی اونموقع مثل الان نبود مهریه سفت و سخت بود چرا نقره داغ نکردی از ناشزکی تر ...

۵۰ میلیون با طلاهامو گرفتم..

منو هم ناشزه نکرد اتقدر اعتراض رو اعتراض زدم😂

بعد اومد توافقی که منم از خدا خواسته قبول کردم

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
منم یه بار جواب مادرشوهرم و دادم حال کردم برادرشوهرم تصادف کرد بیمارستان بود قبلش مامان منم سکت ...

واقعا ادم ی بار جواب میده ی عمر راحته