2733
2739
عنوان

اقدامیهای این ماه بیاین دور هم باشیم از تجربیات هم استفاده کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 84 پست
اره خوب شد یادم اوردی کاچی بخورم😅 بچه ها علایم تنبلی تخمدان چیه؟  من آزمایش های هورمونی دادم ...

بیخیاااال بابا 😆درد واسه خودت پیدا نکن 

ورزش کن شاد باش برو مهمونی مطمئن باش موثره

لطفا برای سلامتی پسرم یه دونه صلوات بفرستین☺💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یه سونوی واژینال انجام بده به نظرم 

تو هفته های اول بهتره انجام نشه مثلا از هفته 5 به بعد 

اینو دکترم میگفت بازم نظر دکتر خودتو بپرس 

بیخیاااال بابا 😆درد واسه خودت پیدا نکن  ورزش کن شاد باش برو مهمونی مطمئن باش موثره

😂😂😂😂 ایول واقعا شوهرمم همینو میگه.😂

حالا این ماه بریم اقدام ببینیم هممون حامله بشیم😂😍

2728
😂😂😂😂 ایول واقعا شوهرمم همینو میگه.😂 حالا این ماه بریم اقدام ببینیم هممون حامله بشیم😂😍

خدا از دهنت بشنوه الهی آمیییین😢😢😢😢

ان شا الله که میشی عزیزم فکر و استرس رو از خودت دور کن 

مرسی عزیزم تازه از کربلا برگشتیم انقدر تو کربلا دعا کردم ایشالله به حق شش ماهه ی امام حسین همه اقدامی های این ماه نتیجه بگیرن مخصوصا شما عزیزم

2740
مرسی عزیزم تازه از کربلا برگشتیم انقدر تو کربلا دعا کردم ایشالله به حق شش ماهه ی امام حسین همه اقدام ...

مررررسی از دعای قشنگت شک نکن که دعای اونجا براورده شده هست 

من میخوام چله زیارت عاشورا به نیت حضرت علی اصغر بردارم سری قبل از این چله حاجت گرفتم 

دوست داشتم حتی اسمشم اگر پسر شد نذر کنم ولی اقام نذر امام رضا کرده و اگر پسر بشه باید بداریم رضا

مررررسی از دعای قشنگت شک نکن که دعای اونجا براورده شده هست  من میخوام چله زیارت عاشورا به نیت ...

الهی عزیزم ایشالله این ماه حتما حتما حاجت روابشی منم خیلی دوقلو ی دختر و پسر دوس دارم منم مثل تو دوس دارم اگه پسر دار شدم اسمش رو به نیت امام حسین حسین بزارم پس منم چله بگیرم که دوتایی خبر حاجت روا شدنمون رو بهم بدیم ایشالله

الهی عزیزم ایشالله این ماه حتما حتما حاجت روابشی منم خیلی دوقلو ی دختر و پسر دوس دارم منم مثل تو دوس ...

عزیزم ان شا الله به خواسته دلت برسی 

باشه برات درخواست دوستی میفرستم 😊

من 80 روز پیش ی سقط داشتم میخوام ماه بعد اقدام کنم ولی میترسم  

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2706