2737
2739

اگه دزدیده شده چطور تو این همه جمعیت تونست بیارش سر جاش اخه از آوردنش نمیترسید کسی ببینه شک کنه بعد نمیگفت این بچه میره میکه جرم آدم ربایی چقد بالایه اصلا چرا اونو دم خونه آشنایی یا بازاری جایی دزد رها نکرد ک دقیقا تو صحرا با لباس تمییز و سرحال رها کرد. قدیما کسی ک گم میشد تو صحرا البته میگن پریان یا همون آل میبرنش با بچه هاشون چن روز بازی کنه و بهترین غذا رو هم بهشون میدن و اینقد حافظه رو باز میکردن ک بعد برگشت بزرگ م شد باهوش شد ملا میشد. و از اونجایی ک یشب جلوتر مادر رو کوه التماس میکرد ک بچم رو بیارین و بعد ازاومدن از کوه مادر ریلکس شد اونجا بهش الهام شده ک بچه جاش امنه. و دقیقا فردا عصر بچه بدون شکی سر جاش بود جایی ک صد بار گشتن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم برام جای سواله خود بچه چیزی نگفته که چی بهش گذشته؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2742
2740
دقیقا نظر منم همینه، آخه بچه چجور بعد چن روز سالم سالمه  البته شاید خواست خدا بوده...

دزدیده بودنش بعد دیدن قضیه رسانه ای شد پسش آوردن

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2706