2733
2734
عنوان

داستان یسنا یکم ماورایی ب نظر میرسه بیا تا بهتون بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 1646 بازدید | 75 پست
عزیزم جن هست قران چندین بار تاکید کرده که هست ولی اینکه بهشون اجازه دخلو تصرف تو دنیای ماروبدن یا نه ...

گل من قبول دارم هست

ولی خدا بااون عظمتش هم هست

منطقی باشیم

جن بیاد بچه رو ببره برگردونه

خداام نگاه کنه که مادر بچه که بندش باشه زجه بزنه؟

چنین چیزی عاقلانه نیست

حرف شما درست،جن هست ولی خدایی هم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طرف دزدیده بعددید پای همه ارگانهاامده وسط ترسید چون شروع کردن به بازپرسی کردن و از اطرافیان هم شروع کردن فرداش پیداشد بچه هم ترسونده که به کسی بگی باز میام میبرمت بچه هم سه ساله س زود از یادش میره 

خواست بهم سفارش بده جنسم مث اسی می‌کنند زیادم  مصرف کنی خودت حس میکنی پری هستی میری بچ ها بیاری ...

خدایی؟

مشتی یه یک کیلویی واسه منم بزار

احتیاج دارم همینقدر تخیلی و اشتباه به زندگی نگاه کنم

2731

جن و پری دیگه این وسط زیادیه 

عقل چی میگه 

کاملاً معلومه این بچه دزدیده شده 

حالا پلیس تحقیق میکنه معلوم میشه 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 
با ماشین ک نمیشه وسط گندم زار رفت فقط باید پیاده یا بزاری تو کیسه بزرگ مث گونی  کیف بزرگ ک ریسک ...

تو جاده ولش میکنه گفتم بچه خودش بدوه بیاد لای گندم .دیگه دویدن چیزی نی که تورو بدزدند بعد ولت کنن حدس بزنی آره مامانم آخرین بار نزدیک گندم بوده بی هدف میدونی تا برسی به خانوادت وسطیم خسته میشی میوفتی نفس بگیری اون موقعم بالگرد پیداش کرده

همه چیش منطقیه نمیدونم چرا دوس دارین هی بگین ماوراس 

شب غم انگیز تو نیز بگذرد.    اما در این میان دلی ز دست میرود
گل من قبول دارم هست ولی خدا بااون عظمتش هم هست منطقی باشیم جن بیاد بچه رو ببره برگردونه خداام نگ ...

خب دیگه الان بلا سرمابیاد باید بگیم چراخدا خواست ؟ ببین شاید یکی از اعضای اون خانواده باید تنبیه میشد حالا به هر طریقی 

اون فیلم رو دیدید اون خانم مثلا جن گیر رفته بود بالای کوه گفته بود به هلال احمری ها سگ‌هم بیارید چون جن از سگ می‌ترسه   

بعد خیلی جدی حرف میزد و التماس میکرد 

آخرم آقاهه نشون داد که خانمه گفته نه نمیشه پس ش نمیدن فعلا   

عزیزم جن هست قران چندین بار تاکید کرده که هست ولی اینکه بهشون اجازه دخلو تصرف تو دنیای ماروبدن یا نه ...

جن هست قبول 

ولی دیگه هر چی پیش میاد به جای حل درست بگیم که جن بوده این دیگه از اون کارهاس

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ازچی بترسن ‍؟ یعنی شماها از جن میترسین ؟ 😂😂😂😂باورم نمیشه 

تو نمیترسی دلیل نمیشه هرچی میاد دهنت بگی‌

من خودم شدید میترسم البته شبا🤣الان شب بود از ترس نمیتونم بحث کنم حتی دلیل منطقی بیارم 

خیلی دلم میخاد بدونم چه نوع مخدری مصرف میکنین که این افکار و اعتقادات عجیب سراغتون میاد🫤

از موتوری میگیرن 

مامانم اسمانی شد خیلی دوسش داشتم و دارم و خواهم داشت اگه دوست داشتی براش فاتحه بخون دوست خوبم
اون فیلم رو دیدید اون خانم مثلا جن گیر رفته بود بالای کوه گفته بود به هلال احمری ها سگ‌هم بیارید چون ...

جررررررر🤣🤣🤣ندیدم فیلمووو

2706