2726
عنوان

اقدامیهای این ماه بیاین دور هم باشیم از تجربیات هم استفاده کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 453 بازدید | 84 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پریودی هام 28روزه بود از وقتی جدی اقدام کردیم یه دوره شده26روزه دوره32روزه که گفتم دیگه صد در صد باردارم اخه سابقه نداشتم عقب بندازم بیبیچکمم مثبت شد ولی آزمایشم منفی با پنج روز تاخیر پری خانم تشریف اورد این دوره هم 25روزه اومد😓

2728
من پریودی هام 28روزه بود از وقتی جدی اقدام کردیم یه دوره شده26روزه دوره32روزه که گفتم دیگه صد در صد ...

اوه از اون جور انتظار ها نگو که من دو سری جدی فکر کردم باردارم بعد فهمیدم نامنظم شده پریودم انقدر هم ناراحت شدم بیچاره مامانم رو هم هی امیدوار کرده بودم

اوه از اون جور انتظار ها نگو که من دو سری جدی فکر کردم باردارم بعد فهمیدم نامنظم شده پریودم انقدر هم ...

حالا کاش زود خبر نمیدادیم منم به مامانم زنگ زدم گفتم تاخیر دارم از اون طرف خودم وشوهرم خیلی امیدوار بودم 

ولی واژینال دیگه خیااالت راحته 

آره دیگه امیدوارم که استارتر مشکل منو نداشته باشه ولی چون من خودم خارج رحمی بودم و لک بینی داشتم و خدا رحم کرد که زود فهمیدم بخاطر این می گم بازم باید با دکتر مشورت کرد ولی لزوما همه لک بیننی ها برای خارج رحمی نیست ها نترسی استارتر